reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy

reklama
jussti to zasługa mnie, męża i rodziny, bo dużo dostałam na takim małym przyjęciu przedświatecznym:-)Teraz mam spokój:-)A termin jak najbardziej na sierpień:-)

kasiek_121 część rzeczy jest po innych dzieciach z mojej i męża rodziny, więc nie kosztowało to tak kosmicznie;-)Ale wózek, wanienka, łóżeczko są nowe:-)

misia26 spokojnie, zdążysz wszystko kupić na czas;-)
 
Ja kupiłam wczoraj taki wózek wszystkie inne rzeczy mam po synku w piwnicy więc tylko tego brakowało 0353 WÓZEK MIKADO OX-FORD + FOTELIK 0-13 wys 0zł (numer 338747669) co o nim sądzicie?
 
nikula śliczna książeczka :-)

Nalia widze że kolekcja ubranek się powiększa o następne cudeńka :-)

Hania mam nadzieje że wszystko zdąże kupić hehe

Joasia wózeczek bardzo ładny. Jest tyle wózków że ja już nie wiem jaki mam kupić ale właśnie taki mi się podoba :-)
 
Witam,
W wolnej chwili (czyli jak pewnie w końcu wybiorę się na zwolnienie, zamiast siedzieć po 9 godz. w pracy) porobię fotki mojej kolekcji ciuszków. Mam już rozmiary od 56 do 86 cm- to zasługa mojej zwariowanej mamy. Na razie nawet nie mamy jeszcze gdzie tego wszystkiego pomieścić:-D.
 
kupiłam za grosze śpiworek dla dziecka, namawiała mnie szwagierka, mówiła że bardzo sie przydaje, bo dziecko nie rozkrywa się podczas snu i nie trzeba go niczym owijać. I jeszcze pościel. Wszystko jeszcze nie uprane i nie wyprasowane więc z góry przepraszam za "zmarszczki" na fotkach.

2hd44yr.jpg


35akx37.jpg


2s9x6oy.jpg
 
reklama
Witajcie...
My właśnie dziś byliśmy na USG i dowiedzieliśmy się, ż będziemy mieli synka , więc prosto od lekarze pognałam do sklepu na pierwsze zakupki :D

P1140723.jpg


P1140718.jpg


Na razie tylko tyle ...a le to dopiero początek :D
 
Do góry