reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy

Dziewczyny,

Sama kupiłam Radka II - i jestem zadowolona. Tylko tym razem dla Lenki kupię bez szuflady. Nie jest wogóle używana przeze mnie i się kurzy mimo, że ma osłonkę. Kołyski nie brałam pod uwagę wolę kupić leżaczek.

Kasiek - to białe bardziej mi się podoba - cudo!
 
reklama
Katia u nas też Radek II opcja bez szuflady. Maja już w nim nie śpi więc czeka na nowego lokatora.

Kasiek to białe łóżeczko jest boskie i jakie przyszłościowe. Gdybym na takie natrafiła będąc z Mają w ciąży zaraz bym je kupiła.
 
Misia śliczne różowości :)
Taja mi też się wydaje ze cena jest przystępna i że się opłaca takie łóżeczko, co o nim sądzicie?? TZN o całym tym komplecie szuflada, kołyska, materac?? Wy lepiej się znacie, ja to zielona jestem
 
Ona-mika ja też jestem kompletnie zielona ...ale wydaje mi się, ze jest ok, bynajmniej ja sama oglądałam bardzo podobne. Dla mnie super to łóżeczko naprawdę.
 
kasiek121 łóżeczka są śliczne u nas to takich nie ma. Brązowe mi się podoba bo chciałam raczej ciemne łóżeczko ale białe też jest śliczne.

Ona_mika uważam że łóżeczko pzez ciebie wybrane jest bardzo fajne i cena też ok.

Ja po krótkim rozeznaniu szukam łóżeczka w ciemnym kolorze bez szuflady i bardzo podobają mi się łóżeczka właśnie z firmy klupś. Jak będzie radek II w ciemnym kolorz to biore :)
 
kasiek śliczne te łóżeczka a ja wybrałabym to białe:-)
co do łóżeczek w ciemnych kolorach to my po Maciu też mamy z klupś ciemne ale odradzam kolor bo z biegiem czasu wytarła się barierka i już nie wygląda tak ładnie. Teraz przemaluję je na różowo:-)
 
Misia cudne ubranka-najbardziej mi się podoba różowa sukieneczka z Kubusiem, osiołkiem i prosiaczkiem.
mamoEmilki - pytam z ciekawości: czy wiesz jak będziesz chłopców ubierać-tzn jednakowo czy nie?

Jesli chodzi o łóżeczko to ja nie mogę się doprosić męża żeby poszukał łóżeczka po siostrzenicy w garażu. Z tego co pamiętam to jest węższe niż tradycyjne i muszę sprawdzić czy dostanę do niego materacyk. Bo jak nie to też czeka mnie zakup nowego łóżeczka.
 
reklama
Misia- ubranka są cudne:):):):-)
A czy któraś z Was wie, jak sprawdza się kołyska w tych łóżeczka ch klupś?? Bo my wstępnie myślimy właśnie o takim jasnym z kołyską, ale nie wiem, czy to dobry pomysł.
 
Do góry