reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy

A ja sobie w najlepsze wybierałam/kupowałam i szyłam sukieneczki... nie myśląc jeszcze o wózkach, kołyskach, łóżeczkach i innych rozkoszach. A tu moja droga córka zademonstrowała wczoraj na usg okazałego siusiora :/
Echh... Trzeci syn :oo: I kto mi imię wymyśli? Oliwia już do niego nie pasuje... :evil:

Ubranka w większości uniwersalne... No i już nie poszaleję z falbankami, motylkami i kwiatkami :confused2:

P.S. Dominuje biel, nie wiem czemu na zdjęciach jest jakoś kremowo/różowo :/





 
reklama
Wszystkie rzeczy w naturze ładniejsze niż na zdjęciach, nie umiem ich obrabiać :baffled:

A jak mój słodki kolejny synuś będzie niegrzeczny, to karnie będzie ubierany w sukieneczki :sorry2:
 
Samhain - aż się chce wybrać na zakupy patrząc na Twoje wspaniałości. Synkowe gratulacje! No to będziesz miała samych mężczyzn przy sobie:-)

Kasiek - cudne te łóżeczka, które nam pokazujesz, widziałam tez piękne kołyski ze Stanów, szkoda, że u nas wybór sporo mniejszy. Mi się spodobało to ciemne z trzema szufladami.
 
Miło mi że podobają wam sie moje różowości :)

Emi mówisz że ciemne kolory łóżeczek się wycierają hmmm no to będę musiała się jeszcze zastanowić bo mam zamiar kłaść na łóżeczko przewijak więc łóżeczko może sie poobijać.

Samhain śliczne ubranka, naprawde cudne :-)
 
reklama
Do góry