reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy

Galareciu tak jak napisałam na gg, zamówię ją, bo ma wiele pozytywnych opinii :tak:
Minkotka szook takie tanie, a śliczne :-)
Izoldzia ja właśnie sie nie znam to nie będę kupować, chyba ze 2 śliniaki są po 3,99
 
reklama
Dotinko kochana jasne że mogę powiedzieć tylko nie wiem czy Ci pomogę bo mieszkam w usa i tudzież kupiłam , ale może gdzieś bliżej siebie czy na internecie znajdziesz .
Firma "Summer infant" a łóżeczko zwie się " Nature's Purest Playard - Hug Me ".
 
dziękuje minkotka za odpowiedź, akuratnie znajomi ze stanów niedługo planują przylot do Polski, więc zastanawiam się czy nie zlecić im zakupu ;) bo naprawde bardzo mi się to łóżeczko podoba
 
Minkota lozeczko naprawde fajne ale chyba widzialam cos podobnego na ebayu:blink:
Mam do was pytanie, jakie kupujecie laktatory? reczne czy elektryczne? i jakiej firmy , wiem ze nuk i medela sa dobre ale moze macie jakies inne typy?
 
Bena, ja mam reczny medeli. Wymadrzac sie nie bede, bo przeciez doswiadczenia brak, ale mam nadzieje ze na pierwsze dni/tygodnie reczny mi wystarczy, a potem sie sytuacja wyklaruje czy bedzie potrzebny elektryczny. Jednak laktatory elektryczne troche kosztuja i wolalabym sie nie przekonywac ze niepotrzebnie wydalam forse.
 
Saly masz racje, ja widzialam elektryczny z medeli za 130 euro! przegiecie.A dzis zauwazylam w sklepie laktator reczny tommee tippee i w nim jest juz smoczek i butelka a ja wlasnie slyszalam ze mlode mamy chwala sobie ta firme.Slyszala ktoras cos o tym laktatorze?
 
Bena u mnie też doświadczenia brak , zakupiłam Avent ręczny (chociaż słyszałam też negatywne opinie..) ale cóż , wszystko do niego jest łatwo dostępne , zobaczymy jak się sprawdzi..
 
Wypowiem się w sprawie laktatora - ja mam elektryczny medeli - w styczniu 2007 zapłacił mój mąż zań 239 zł i uważam że to był bardzo dobry wydatek.(był z butelką) Widzę, że teraz taki zestaw kosztuje 235 zł.
Wiem laski jedno - ściąganie pokarmu to taka dziwna czynność. Człowiek powinien być jak najbardziej rozluźniony, zrelaksowany i myśleć np o białej rzece płynącej, o tym jak dziecie właśnie ssie.. Uwieżcie ma to znaczenie przy rezultacie czyli ilości ściągniętego pokarmu. Nie do końca sobie wyobrażam jak można być rozluźnionym non stop ruszając ręką... Ale z drugiej strony kiedyś mamy ściągały ręcznie z sutka i dawały radę.... Mi laktator bardzo pomógł po cc. Rozbujał mi laktację i cieszę się, że był elektryczny co ułatwiło sprawę.
 
reklama
Laktator ja miałam (mam) ręczny Aventu, ale i pokarmu raczej miałam w nadmiarze więc dla mnie ściągnięcie mleka to było kilka minut i 200ml w zapasie stało. Na dłuższą metę zapewne elektryczny byłby wygodniejszy, ale jak się przyzwyczaiłam do ręcznego to szkoda było mi wydawać kasy na kolejny.
 
Do góry