reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy:):)

Fakt, że może ściąganie kółek to minus, ale w sumie to często się tego nie robi. Nie wiem jak Wy, ale w samochodzie ja siedzę z tyłu z Martynką więc przedni fotel jest pusty i tam wózek mieści się bez problemu. Poza tym miałam teraz przez tydzień u rodziców pożyczoną spacerówkę Baby Design i szczerze poraz kolejny się upewniłam, że plastikowe kółka są męczące na nierównej drodze i hałasują. Zdarza się, że w takich lekkich wózkach łamią się rączki, gdy dzieci są cięższe i trzeba np. podjechać pod krawężnik. Ale nie przeczę, że są wygodne, gdy trzeba gdzieś pojechać autobusem lub wnosić po schodach.
 
reklama
ja teraz jade do Polski i musze kupic na biegu spacerowke bo nie wyobrazam sobie tachac tego kolosa 12kilowego do samolotu , a kolk chyba zawsze sa takie male, przy malych spacerowkach kola sa duze przy wielofunkcyjnych wozkach ale takie juz wszystkie mamy;-)
 
Ja mam Graco Ultima Plus eMALUCH.pl
jestem z niego zadowolona. Ma jeszcze osłonę na nogi, w chłodniejsze dni się sprawdziła :tak:. Nie jest najmniejszy ani najlżejszy.

Teraz Ola go odziedziczy po Wikusiu, a jemu kupimy pewnie jakąś "parasolkę", coby w razie bidy obydwa w bagażniku się zmieściły :-D

 
Acha...kiedys myslalam ze jak Kuba siadzie kupie lekka spacerowke parasolka a tu nici z tego. Parasolki sa dla wiekszych dzieci. Spacerowka dla takiego polroczniaka z hakiem to musi miec wiele wymagan np rozkladane oparcie do spania, przekladana raczka (no przynajmniej ja bym chciala) i oparcie musi byc sztywne bo nasze dzieci dopiero jak zaczna chodzic beda prostowac plecki. Chyba zostaniemy przy tym co mamy...
 
Dorota jak sie Graco prowadzi po nierownym terenie? nie rzuca dzieckiem na wszystkie strony? sasiadka ma taki ale ona tylko po chodnikach jezdzi
 
Trochę może i trzepie na nierównym, ale u nas dużo takiego terenu i jakoś dajemy sobie radę :tak:, przednie kółka są obrotowe, można je odblokować.
Najlepsze na takie teren są te wózki na rzemykach ze skóry, ten duży taki mamy, ale spacerówek chyba takich nie ma :dry:.
Nie mam porównania z innymi więc trudno mi coś powiedzieć, z tego jestem zadowolona.
Właśnie dopiero teraz Wiktorkowi kupimy taki najlżejszy, bo wcześniej to jednak nie chcieliśmy obciążać jego kręgosłupa.
 
My tez mamy Gracohttp://www.allegro.pl/item183481750_graco_quattro_deluxe_fotelik_logico_s_baza.html- moze nie jest najlzejszy- i faktycznie nie nadaje si ena nierówne nawierzchnei, bo telepie a kółka przednie sa bardzo skretne- i na nierónwosci jakiejkolwiek skrecają sie...ale w sumie jestem zadowolona, bo dla mnie wazne jest by złozyc 1 reka i wrzucic do auta- a to dl amnie wazne i potem 1 reka moge rozłozyc...no i ma sztywne oparcie rozkładane w 4 pozycjach....
 
wyglada tak- tylko my mamy kolor oliwkowy
 

Załączniki

  • min_quattro_deluxe_2007_greg6.jpg
    min_quattro_deluxe_2007_greg6.jpg
    36,9 KB · Wyświetleń: 67
  • min_quattro_deluxe_2007_greg5.jpg
    min_quattro_deluxe_2007_greg5.jpg
    37,2 KB · Wyświetleń: 75
A ja byłam wczoraj w sklepie i zobaczyłam bardzo fajny wózeczek - BabyDreams Sprint.Pooglądałam go z każdej strony i muszę przyznać, że jest super i chyba jednak na ten się zdecydujemy.Kółka ma trochę większe niż te, które widziałam w innych spacerówkach, oparcie jest regulowane, na oparciu ma doczepiony taki jakby materacyk (podejrzewam że jest po to aby mniejsze dzieci czuły się bardziej komfortowo), ma koszyk na zakupy, z tyłu budki jest mała kieszonka, przy rączce jest tacka na napój.No i wydaje mi się, że cena jest bardzo przystępna - 390 zł (w tym sklepie), bo na stronie producenta sugerowana cena detaliczna to 395 zł.
Aha.Ten wózek ma też osłonę na nóżki, także spacer w chłodne dni nie będzie dla dzieciaczka niczym strasznym ;-)
Pozostało mi tylko sprawdzić, jakie ma wymiary po złożeniu, tzn. czy jak się go złoży to nie będzie problemów z włożeniem go do bagażnika.
 
reklama
My z miesiąc temu (chyba miesiąc) nabyliśmy nowy wielofunkcyjny( Atlantik), bo stary to landara roku była. I godnolka przy słusznych wymiarach małej na długo już by nie starczyła. Jeździmy już w spacerówce (gondola be bo nic nie widać :laugh2:). Nawet w naszym golfie II nie stanowi problemu zmieszczenie go w bagażniku. Zawsze można też odpiąć kółka - są na takie zatrzaski - nie wiem jak to nazwać :dry: A gondola służy nam jako łóżeczko w czasie wyjazdów.
Dostaliśmy też "po rodzinie" chyba z dziesięcioletnią parasolkę Peg Perego. Trochę zużyta (no moze trochę więcej niż trochę :-p) i nie za piękna ale sprawna. Przyda sie na dłuższe wyjazdy, gdy trzeba więcej toreb do bagażnika wepchać :tak:
 
Do góry