reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy:):)

ja mam od urodzenia marty 3 w jednym ale wiadomo one sa ciezkie i czym dziecko wieksze tym gorzej szczegolnie jak podrozuje sie metrem albo autobusem wiec sprawilam sobie mala spacerowke mamas and papas wazy 6 kilo wiec jest bardzo lekka i odzylam z nia wiec na podroze mam spacerowke a na spacerki w chlodne dni idealnie sprawdza sie stary wozek:-)
 
reklama
Ostatecznie kupilśmy Coneco Saturn - parasolka, ale ma większe kółka i jest fajnie osłonięty po bokach. Martyna już od 3 tyg. jeździ w tym wózku. Jesteśmy zadowoleni. Kupiliśmy taniej jak na allegro, bo w hurtowni była promocja.
SATURN%2004.JPG
 
I nas czeka zakup lekkiego wozka na wiosne, mamy spacerowke ale wazy ze 12 kg..a chcialabym cos lzejszego, zeby np jak pojade na dluzej do moich rodzicow wnoszenie na 3-cie pietro u nich wozka nie odbieralo mi ochoty na spacer ;-)
Kasiu Coneco jest jednym z moich typow...sasiedzi maja tez Baby Design Travel i tez nie narzekaja
 
Fakt, że te wszystki wózki są bardzo do siebie podobne i tak na prawdę to kwestia kolorystyki jaka się komu podoba, bo jeśli chodzi o jakość to chyba nie ma znaczenia. My mieliśmy kupić coneco polo albo traffic, wybraliśmy saturna. W sumie nawet nie wiedziałam, że to spacerówka, jakoś umknął mojej uwadze, a akurat była okazja.
 
My jesteśmy bardzo zadowoleni z Coneco Traffic. No, jedna rzecz mnie wkurza - strasznie mała siatka pod wózkiem na jakieś drobiazgi (zakupy tam się na pewno nie zmieszczą). No, ale to tylko jedna rzecz, poza tym jest super. Lekki, łatwo się składa (i zajmuje malutko miejsca), fajnie się prowadzi. Oliwka jak go widzi, to sama próbuje się na niego wdrapać (tylko wózek niedobry jej ucieka:-D).Albo pcha go i robi "brrrrrm" :-D
 
my zakupilismy chicco parasolke:tak:jest spoko ale na krodsze wypady tak aby na chwilke wyskoczyc po paule lub na spacerek kolo domu :tak:nie jest tak ciezki i jakos daje rade na 4 pietro go wniesc wiec sie nadaje:tak:
 
A ja nie uzywam spacerówki:-D
Jak ją zabieramy na spacer to Kuba tylko myśli o pchaniu jej a nie siedzeniu w środku, przez co idziemy bardzo wolno... więc zostaje często w domu.
Bierzewmy za to nieszczęsny jeździk i targamy go wszędzie. Raz go Kuba pcha a raz na nim jedzie i wystarczy.
 

Załączniki

  • jezdzik.JPG
    jezdzik.JPG
    81,6 KB · Wyświetleń: 149
reklama
Cynamonka no i super:-)My jeszcze nie bierzemy jezdzika...Poczekam aż pogoda się zrobi normalna.....:baffled::baffled:A pozatym te nasze chodniki:baffled::baffled:
 
reklama
Do góry