reklama

Zakupy :-)

  • Starter tematu Starter tematu Izzabela
  • Rozpoczęty Rozpoczęty
Jestescie kochane :-*, kciukasy pomogly ;D ;D ;D. W ciagu dwoch godzin sprzedalismy stare i kupilsmy nowe mieszkanko :)Dzis wplacamy pieniazki ze starego na nowe mieszkanko, reszta niestety bedzie z kredytu, ale co tam jakos to bedzie. Strasznie sie ciesze, w weekend sie przeprowadzamy, to po weekendzie przesle jakies fotki. Nowy rok w nowym domciu. HURRA. ;D
 
reklama
To cudownie Tetka! Ale się cieszę, że się udało!
To mówisz, że wcześniej Wasz szkrabik przyjdzie na świat? Bo na pewno się zaangażujesz przynajmniej w pakowanie, wykonasz kilka ruchów ponad normę i wygnasz z siebie maluszka ;)
 
No i dobrze trzymałyśmu kciuki ;D ;D ;D Gratulacje mieszkanka i życzę dużo przyjemności z urządzania, meblowania, układania. Tylko bez przemęcznia- niech mąż nosi meble i Ciebie też ;D
 
Tetka, gratulacje!!!!!!!!! Ale podziwiam.... ja bym sie teraz na koncoweczce chyba nie zdecydowala na takie zamieszanie. Widze po sobie, ze nie mialabym sily, zeby to wszystko ogarnac.
Mam nadzieje, ze sie pochwalisz na foteczkach ;-)
 
Tetka gratulacje uwazam ze dobrze zrobiliscie ze teraz, pozniej byloby Wam ciezej podjac ta decyzje, poki male jeszcze w naszych kangurzych torbach wszytsko da sie zrobic z mala pomoca...bo pozniej to juz tylko malenstwo :-) w punkcie zainteresowania
 
Tetka GRATULACJE- Nowy Rok- Nowy Dom.
Ale faktycznie nie przęmęczaj się przy tej przeprowadzce, tak dla bezpieczeństwa dzidziusia, zmęczony możesz mieć tylko palec wskazujący ;D - od pokazywania co trzeba wnieść, zanieść, pozamiatać, itd.
 
reklama
AAaaaaaa... Czy któras z was może wie, jak zamontować na łóżeczku stelaż do baldachimu? Idiotka  >:(, wyrzuciiłam jakoś w euforii instrukcję. Za diabła nie mogę rozgryźć jak to przykręcić. Psia krew, jak mam chwilę wolną i mogę coś nareszcie zrobić, to głowa pracuje w odwrotnym kierunku niż ja :)


baby4sw.jpg
   
ilovemylittleboy5pe4cy.gif
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry