reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy :-)

to mój nowy zakup dla bejbisia :)

noside%b3ko.jpg
 
reklama
Nosidło super, ale ja nie chce takiego nosidła, chyba że się zdecyduję na to by zostać wielbłądem dwugarbnym. Bo jeden to juz od dawna mam..... ;D
 
blond pisze:
a to moje zakupy jak bylismy w polsce na swietach na pierwszy rzut wozeczek
pamietacie wozek ktory my kupilismy wlasnie w zeszlym tygodniu wyslalam go do polski do mamy ,l bo po trzech tygodniach poszla namsprezyna
mama juz go zareklamowala takze mamy wesolo teraz kupilismy na ten czas az tamten odbierzemy
a bedzie to w maju jak moja siostra urodzi , bo wtedy bedziemy w polsce i go odbierzemy
 
Misia, Rehabilitantko, powiedz od kiedy można nosić Malca w takim nosidełku? Też mamy, już się nie możemy doczekać kiedy będzie można użyć, ale nasza pani doktor mówiła że lepiej poczekać aż Mała będzie mocno trzymała główkę, bo teraz ma za słaby kręgosłup. A tak by się przydało na wyjście do sklepu...
 
Remeny ja tez to słyszałam. I na naszym było nspisane, ze jest od 3 miesiąca.

Blond co wy robice z tymi wózkami???? Kazdy wam sie psuje - to chyba te niemieckie chodniki buahaha
 
remeny i Karola dokładnie chodzi o tą główkę a że w wieku 3 miesięcy każde dziecko trzyma samo główkę dlatego tak napisano w instrukcji nosidełek :) moje już trzyma więc mogę już nosić ;)
 
reklama
karola 7 ty chyba masz racje z tymi chodnikami no bo na cos trzeba zwalic wine hahaha

dobre pytanie od kiedy sie wlasciwie nosi ja juz mala nosilam jak miala trzy tygodnie malego tez tak samo az zaraz zobacze
momencik na naszym jest napisane od 3,5 kilo a mamy firmy baby björn misia a jakie ty masz?
 
Do góry