reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy :-)

Nooo nie ma to jak wrzucić zdjęcie na bb, zaraz się człowiek dowartościuje ;D Dziękuję ślicznie za komplementy, do zdjęcia wyprostowałam garba i wciągnęłam brzuch ;)
A krzesełko mamy dostać od mojej szefowej, takie białe plastikowe z Ikea, darowanemu koniowi... :)
 
reklama
A to nowa koleżanka Zuzy i tym samym jej pierwsza lala, Początki znajomości są trudne, bo albo lala ją przygniata, albo ona lali obślinia nos ;)
 
Zuzia słoneczko ja trochę spóźniona - ale życzę ci sto latek, dużo miłości i moc zabawek i rzekę mleczka i dużo zdrówka i wogóle naj naj lepsze życzonka z okazji 4 miechów. :-* :-* :-*
 
tetka1 pisze:
oz w morde jeza, ale sie pieknie obkupilyscie, szkoda, ze u mnie nie szykuje sie zadne wesele, mialabym motywacje zeby sobie cos szalowego kupic. ;D


tetka jaki problem wesela zaraz zalatwimy ja mam swoje koscielne w lipcu i kira w sierpniu a olcia karolli chrzciny w niedziele i z tych okazji przeciez tez mozesz sie wystroic ( karolla i kira mam nadzieje , ze sie nie obrazicie , ze podalam wasze uroczystosci , ale trzeba wymyslic wymowke dla tetki zeby mogla sobie cosik kupic) hihihi a potem nam pokarzesz jak imprezowalas w naszym imieniu ale bez nas hihihi
 
misia cholerka i dupa z tych bluzek nie ma odpowiednich miseczek , bo ty chyba b potrzebujesz a tu juz zostaly tylko a , ale poszukam jeszcze w innej filiali
 
reklama
Do góry