reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy :-)

reklama
no a to nasz dzisiejszy zakup, po drodze z pracy do domu zawitalismy do zabawkowego i wyszlismy stamtad z basenikiem, jutro inauguracja  :laugh:
basenik.jpg
 
tedka nie wiem jak to mozliwe , ale my mamy taki sam baseniki ...tesciowa kupila malemu na dzien dziecka :-) super sprawa
 
mozliwe, mozliwe bo przecie to cudo made in china ;D
wyprobowalismy wczoraj na balkonie i jedynym mankamentem jest to ze musze Toska caly czas asekurowac, wiec okrutnie plecy mnie od tego kucania rozbolaly.
 
Dawno nie kupiłam czegoś równie dużego ;D po rozłożeniu ponad 160 cm szerokości ;D, ale misia wiem co czujesz jak mówisz o pustkach w kasie, u mnie też braki. No ale za to jak się leży teraz przed tv. Mucha nie siada.
 
Kachna321bum pisze:
tetka1 pisze:
Kachna321bum pisze:
No to postanowione, następny bąbel będzie córeczką i nie ma zmiłuj!!!!! :D
he, he i wtedy to juz z torbami pojdziemy totalnie ;D
No to Madzias sobie teraz zafunduje chłopca dla odmiany(tylko tym razem ez żartów :) ) Ja dziewczynkę i się wymienimy ciuchami, a reszta pójdzie za naszym przykładem :D Nie wiem tylko co Karola, Blond i Goga zrobią w tej sytuacji :)


kochana robcie co chcecie jak na razie to my juz w komplecie
 
reklama
Do góry