reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy :-)

No właśnie. Tylko że ja chce przede wszystkim wózek LEKKI. Na Chicco się zastanawiałam, konkretnie nad Chicco Ponee XS, ale widziałam go na żywo i jest baaaaardzo malutki, poza tym zdaje się nie ma przedniego pałąka, a ja sobie nie wyobrażam przy Maryśce wózka bez pałąka. Marysia duża nie jest i pewno nigdy nie będzie, ale bez przesady, nie chcę żeby się gniotła, zwłaszcza w kombinezonie. A Graco CitiSport waży 6,6 kg, tyle to moze dałabym radę unieść. Sama nie wiem. Za ciężkie to wszystko:-( .
 
reklama
p1060689nt9.jpg

p1060690wp6.jpg

p1060685ay2.jpg
otNam
tez wozek vbedzie potrzebny nowy lekki bo mieszkanie przyszle nasze na 3 pietrze.....ale kurde tymi lekkimi w zime masakra jezdzic...

oto nasze zakupy ostatnie


p1060691gw8.jpg
 
cos mi sie pochrzanily komentarze w kazdym razie to ostatnie zakupki...a wozek tez jaki bedziemy musieli kupic lzejszy bo mieszkanie na 3 pietrze :-( tylko lekkimi wozkami slabo sie jezdzi w zime..)
 
Dynia, super te malutkie puzelki:)

Myfa, ciuszki extra!!!

Dzisiaj zrobilam rundke lumpikach, ale nie bylo nic ciekawego...eeee, a przepraszam, chcialam po raz pierwszy kupic cos mezowi...znalazlam fajne sztruksy, tylko nie wiem cos mi sie pokićkało, ze nogawka ma byc dluga 106 cm, a nie 116...no i kupilam, a on tera moze na ryby w nich isc.Ech.
A, przypomnialo mi sie, toto kupilam Mrcelowi. Oczywiscie najwazniejsze sa oczeta, a nie tam, ze gada:)
 
żaba nie dziala, ami cos Fotosikiem nie wychodzi wklejanie zdjec.
Tylko malutkie umiem...no to wklejam.

Kiedys tam, nie pokazywalam Wam, kupilam takie ciuszki Marcelowi...przypomnialy mi sie, jak Myfa pokazala swoje, bo tak troszke w temacie.

Ta jedna koszulka z kurtka to komplet, troche duzy, bo na 2 latka, ale okazja byla to bralam:)
 
Zakupki super :) ja jutro wkleję fotki bo baterie się ładują a dziś ładowarkę kupiliśmy nową (poprzednią mężuś na rybach zgubił heh)

Madzia mój wózek waży ok 10 kg dziś no z małym wysiłkiem ale wniosłam go z Miśkiem w środku na 3 piętro .Może nie jest za lekki ale ten poprzedni ważył ponad 20 (w opcji ze spacerówką) i nie było mowy o tym żeby z siedzącym Misiem go unieść-...no ale Madziu przede wszystkim to wózek musi mieć regulację oparcia, pałąk dla mnie też był ważny no i pasy bezpieczeństwa no i dla mnie ważny był duży koszyk i duże kółka :).
A powiem Wam że jak na razie to jestem bardzo zadowolona z tego wózka... ma skrętne to przednie koło i nie muszę już wózka unosić żeby zmienić kierunek jazdy a jeśli chciałabym sobie pobiegać czy na rolkach pojeździć np to można to kółko zablokować żebym nie jeździła jak pijana heh
 
Ciuszki fantastyczne. Te dla chłopaków mi się podobają ze względu na to że mam synka, a ubranka Oli podobają mi się bo kilka z nich sama bym chętnie założyła :-D Najbardziej podoba mi się ta różowa kurteczka, suuuuper jest!!!! Gdyby inny kolor miała to bym chciała identyczną :tak:
 
reklama
witajcie laski ciocia blond pozdrawia juz z polski

karolla ciuchy przesliczne ma gust tesciowa

myfa i asia sliczne ciuchy ale sportowcy nam rosna

a my dzisiaj do polski przyjechalismy i juz zdazylam sobie kurtke na jesien kupic ale fotki chyba dopiero za dwa tygodnie jak wroce
 
Do góry