reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy :-)

Misiu bodziaki super i jakie tanie,a ubranko ceratkowe boskie.
Tetka na moim krzesełku jest napisane ze do 48 miesiecy,ale jakos sobie tego nie wyobrazam,mysle ze jak do 2 latek,to bedzie dobrze.
Póki co jestem zadowolona,bo łatwiej mi Natke karmic,poza tym czasem nawrzucam jej na tacke chrupek i siedzi tak koło godz:-) Oby nie znudziło sie za szybko:tak:
No ja wlasnie sie obawiam, ze w takim krzeselku to Teo duzo mi nie posiedzi, ale wizja godziny sam na sam z chrupkami brzmi zachecajaco:-) Sama nie wiem, pewnie jak cos znajde fajnego to kupie
 
reklama
no to wstawiam obiecaną fotkę ceratowego ubranka za 14,90 zł w H&M, oraz dzisiejsze polowanie na bodziaki w C&A, trójpaki za UWAGA 17,90 zł - no to wzięłam od razu dwa trójpaki. Bo to wychodzi 6zł za sztukę :)

Osz w torbę jeża, a wa naszym H&Mie nie ma takich bodziaków... To znaczy w tej cenie. Albo słabo szukam i dlatego musiałam kupić Early Daysy na allegro. Jakbym wiedziała Misia, to bym Ci przelew zrobila i byś mi nabyła troszku. Dacie wiarę,że to moje wypasione maga wielkie dziecko do tej pory pogina w bodziakach ED 0-3 mcy ? Ekonomiczna jest albo one takie uciągliwe:-D . Teraz kupiłam rozmiar 3-6 mcy, to akurat do roczku ponosi, jak sobie wyliczyłam:laugh2: :laugh2: :laugh2:.
 
My tez mamy bodziaki z C&A, ale jakieś inne, na teraz z sówką i liskiem a na zaś - z kotkiem chyba. Takich Misia jak Ty masz nie widziałam u nas w Krakowie. Te bodziaki są tanie i dobrze sie noszą i piorą, bo chodzimy w nich juz jakis czas.
 
Misia super zakupki, ubranko do jedzenia wyglada super... tylko jak sobie pomyślę że miałabym stoczyć walkę o ubieranie przed jedzeniem... więc póki sam nie je to zostanę przy pieluchach i śliniakach.
 
Misia zakupki super :) .Ja się wybieram w piątek w Wawie na zakupki... u nas C&A nie ma a tam siom :) no i muszę dla siebie kurtkę kupić na zimę i za kozaczkami się rozejrzeć
 
reklama
Do góry