reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy :-)

reklama
Dzien dobry, my juz po drugim sniadanku. Dzidzius smacznie spi w lozeczku. Ostatnio zmierzylam mu stopke, bo posiadamy taka fajna pomiarke i Erik ma nr 17. Nie wiem czy to duzo czy malo, ale bedzie trzeba rozejrzec sie dzisiaj za butkami w takim rozmiarze, bo zimnica straszna u nas.
 
A patrzcie co ja maaam



Nareszcie tatuś mi kupił :-)
I już umiem sama myć i ząbki i dziąsełka, ale samą wodą na razie.
Ciocia Madzia, co jest protetykiem tak poradziła, na pastę jeszcze przyjdzie pora ;-)

 
dynia no rewelka, widać że higieniczne dziecko :), U nas zębów ciągle brak, a nocki mam takie jakby miały wszystkie naraz wyjść :)
 
Casia, u nas ząbki oba na raz pojawiły się i to zupełnie bezszelestnie a bonanza zaczęła się dopiero po tem, jak już były widoczne ale wypiętrzały się w górę:rolleyes2: Jakiś czas był spokój a teraz widzę zaczyna sie ponowne maxślinienie i swędzenie dziąsełek, a tą szczoteczką Iga sobie wykonuje kojący masażyk. Na prawdę lubi te robote:tak:

Aga i jak, znalazłaś coś na nóżki Ericzka?
 
Igusiu my mamy identyczną szczoteczkę. :-)

No i co z tymi wyprzedażami w Warszawie? Torebka pilnie poszukiwana (dziś mi sie zepsuła :wściekła/y: )
 
reklama
Do góry