reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy :-)

Super zakupy,butki dla Olci bardzo mi sie podobają
ja wybieram sie na maraton po sklepach w środe
mam zamiar wydac pół pensji,albo wiecej :-D ,ale małż nic o tym nie wie:-) :laugh2:
 
reklama
Kobity kupilam plaszczyk klasyczny dwurzedowy czekam na propozycje jesli chodzi o kozaki...swoje poprzednie siostrze oddalam noi mam problema...oficerki odpadakja chociaz wygodne
p1070277ni6.jpg
 
Heh Asia no ofkors PAris jest dla mnie ikoną :-D :-D :-D buhahaha no co ty ....

Aga może powiedź teściowej co Ci jest potrzebne kurcze bo niedługo będziesz sprzedawac kurtki ;-) moja też non stop Oli coś kupuje ale ona zawsze trafia w sedno i wybierze coś czego akurat nie mamy!

Myfa ja do takiego płaszcza kupiłabym buty na wysokim obcasie bedzie bardzo seksy!
 
Do Gdańszczanek, w Realu jest promacja Pampersów, po 43 pln - jumbopack. (no ale moze już wiecie i macie :happy: )
 
dzieki anetko :-)
jeszcze musze wykombinowac cos z szalem i czapa jakis kolor ?
torbe taka kupie
a plaszcz ma kolor siwy

298vk4.jpg
 
Myfa, Aska Karolla, ja kupilam 19 i teraz zastanawiam sie czy nie za male.
czekam az przyjda.

mam w domu kapciuszki rozm.19 i sa duzo za duze, wiec sadzilam, ze kozaczki beda dobre i ze przechodzi w nich do lutego.
teraz sama nie wiem.
 
reklama
Wiesz co Mika rozmiar rozmiarowi nie równy Ola ma buciki kangaroos rozm 20 i są ciut za duże a z Bartka rozm 20 jest o wiele większy !
 
Do góry