reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy:-)

Dokldnie. A zakryć przed słońcem mozna parasolka po jednej stronie :)

Aim - ja tez to czesto widuje i w tym sensie tez to naturalne. Natomiast jets to dla mnie osobiście nienaturalne w tym sensie, ze uciekam do cienia albo mam czapkę/kapelusz z daszkiem, a nie ze zwisająca z niego szmatką ;) wiadomo, ze porownanie troche absurdalne, ale specjalnie takie wybrałam :p

Rozumiem zakrycie na pare min przed słońcem i zeby dziecko miało ciemniej i zasnelo. Natomiast ogolnie uwazam, ze cały ten daszek od wózka juz i tak jest gruby i Zabiera duzo, wiec wole dodac parasolkę niz zasłaniać kawałkiem materialu


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Ja niestety dostałam w spadku wózek, ktory nie ma wentylowanej budki ;/ teraz to juz głupio kupować nowy, ale powiem szczerze, ze zaluje, ze go wzielam. Lepiej bym
Na tym wyszła kupując nawet używany, ale taki, ktory sobie wybiore np wlasnie z wentylowana budka


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ola nie masz tam suwaczka jakiegos?
Mozesz kupic sobie juz jakas spacerowke awansem i w mega upaly wozic na plasko malenstwo. Moi znajomi w UK nie mieli wcale duzego wozka. Nie wiem czy to szczyt wygody ale opcja taka jest
 
No wlasnie nie mam :/ No ale z tym tez sie da przeżyć :) No a jak uznam, ze jets bardzo złe to najwyzej kupie wtedy i bede mądrym Polakiem po szkodzie :D


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ola W zawsze mozesz budke opuscic i juz a parasolke dac by nie swiecilo:p

Ja nigdy nie przykrywalam jak razilo przekrecalam wozek i tak ciagnełam i tyle.Moja babka jest fanem zakrywania dzieci wszedzie i zawsze" zaslon go bo sie nalyka powietrza' wtf:D:dry::dry::elvis:
 
Przede wszystkim z takim maluchem to nie chodzi się po słońcu , raczej chowa się do cienia. Też jestem za tym żeby nie przykrywac pieluszkami. Bardzo dużo teraz artykułów na ten temat i lekarze przestrzegają.

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja niestety dostałam w spadku wózek, ktory nie ma wentylowanej budki ;/ teraz to juz głupio kupować nowy, ale powiem szczerze, ze zaluje, ze go wzielam. Lepiej bym
Na tym wyszła kupując nawet używany, ale taki, ktory sobie wybiore np wlasnie z wentylowana budka


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Ola nie przejmuj się, ja też kupiłam gondole bez wywietrzników, jak będzie gorąco, to można odpiąć troszkę od dołu i zrobić "wywietrznik" (każda budkę da się demontować)
 
Ola nie przejmuj się, ja też kupiłam gondole bez wywietrzników, jak będzie gorąco, to można odpiąć troszkę od dołu i zrobić "wywietrznik" (każda budkę da się demontować)
Ja również dziewczyny mam bez wywietrznikow, wywietrznik się zrobi tak jak mówi pola@ :)

Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Mam pytanka wyprawkowe, bo w końcu wyciągnęłam walizkę na środek pokoju i zostanie tam póki się nie spakuje.
1. Czy bierzecie do szpitala butelkę?
2. Smoczek?
3. Ile paczek podkładów bella?
Bo nie wiem ile wepchnąć do walizki a co zostawić do przywiezienia później.
No i kocyk jeden? Rożek też?
 
Do góry