reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy:-)

reklama
Wózek zdjęty ze strychu doprany wygląda prawie jak nowy . Jest dokładnie taki sam jak na zdjęciu. Jeden wydatek mniej. :)
a.jpg
 

Załączniki

  • a.jpg
    a.jpg
    17,9 KB · Wyświetleń: 401
Karolina ładny zestaw ja nie mam pomysłu jak urządzić pokój a muszę od podstaw łącznie z podłogą narazie się rozglądam co jest fajnego aa i mam jedynie komodę juz ;)
 
My tylko malujemy ściany i naklejamy naklejki :D uznaliśmy że to co jest w tamtym pokoju się nada na szczęście a robić pokój typowo dla dziecka będziemy za kilka lat
 
reklama
O no to długo się czeka, a może popatrz na necie jeszcze może ktoś sprzedaje ? Można kupić nie raz w dobrej cenie i jak nowe :) chyba że typowo nowe chcecie :)

No my musimy tamten pokój zrobić bo tam nic nie ma tylko gołe ściany i beton na podłodze :D no i rowery i różne nierozpakowane rzeczy tak samo :D tez chciałam pomalować i przykleić naklejki ale ja nie lubię robić nic plastycznego ;) i znalazłam ładną tapetę i położymy(tzn.ktos;)) na dwie ściany a resztę pomalujemy
 
Do góry