reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zanik objawow ciazy w prawie 12 tc.

paulina.b

Aktywna w BB
Dołączył(a)
6 Lipiec 2020
Postów
99
Jutro kończę 11 tc.
Od kilku dni czuje że piersi bola mnie mniej niż wcześniej, są jedynie większe. Nudności były codziennie dziś wyjątkowo nie.
Bardzo się martwię, przeczytałam że zanik objawów może sugerować utratę ciąży.
Wizytę mam w najbliższy piatek.
 
reklama
Jutro kończę 11 tc.
Od kilku dni czuje że piersi bola mnie mniej niż wcześniej, są jedynie większe. Nudności były codziennie dziś wyjątkowo nie.
Bardzo się martwię, przeczytałam że zanik objawów może sugerować utratę ciąży.
Wizytę mam w najbliższy piatek.
też tak miałam ,wszystko okej. Naprawdę nie ma co się nakręcać, bo ja tak robiłam i nic z tego nie wynikło.
Dla spokoju polecam detektor tętna, używany można kupić za 50 zł nawet. Ja od 10+5 tc słuchałam małego i bardzo mnie uspokaja,
 
Jutro kończę 11 tc.
Od kilku dni czuje że piersi bola mnie mniej niż wcześniej, są jedynie większe. Nudności były codziennie dziś wyjątkowo nie.
Bardzo się martwię, przeczytałam że zanik objawów może sugerować utratę ciąży.
Wizytę mam w najbliższy piatek.
Nie myśl od razu negatywnie. Może akurat minął Ci ciężki okres 👍. Jak pojawia się plamienia wtedy możesz się martwić. Musisz myśleć pozytywnie ❤️ ściskam!
 
Bzdura, w 2 trymestrze ,najprawdopodobniej skończą się wymioty ,i źle samopoczucie, piersi będą raz boleć raz nie , mnie np nie bolały wcale ,od.samego początku, objawów nie miałam., A ciąża zdrowa
 
reklama
Jutro kończę 11 tc.
Od kilku dni czuje że piersi bola mnie mniej niż wcześniej, są jedynie większe. Nudności były codziennie dziś wyjątkowo nie.
Bardzo się martwię, przeczytałam że zanik objawów może sugerować utratę ciąży.
Wizytę mam w najbliższy piatek.
Nie martw się na zapas, ja też miałam podobnie, okropne mdłości zniknęły z dnia na dzień ok. 11tc. I wszystko jest ok, obecnie mam 34tc :)
 
reklama
Do góry