reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zanik objawów ciąży

Rozwiązania
0
Cześć dziewczyny, jestem w 8 tygodniu ciąży, dziś rano się obudziłam i zauważyłam że piersi już tak nie bolą jedynie przy mocniejszym dotknięciu czuje, przez cały dzień nie mam nudności choć męczyło mnie to, naczytałam się o obumarciu zarodka i strasznie się boję, termin USG nam dopiero za dwa tygodnie a już psychicznie się wykańczam
Może któraś coś podobnego miała?

Ostatnia edycja:
reklama

Aśka 94

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Mnie na początku ciąży wogole piersi nie bolały i już była panika , sciskalam je naprawdę mocno żeby tylko zabolały a one nic. Na dzień dzisiejszy skończony 29 tydzień . Także piersi to nie wyznacznik czy wszystko jest w porządku

Fado123

Rozwiązania
3
Moje piersi tez bolały tylko przy dotyku, a koło 7/8przestaly całkiem, nie wymiotowalam, czułam się świetnie ,jedynie częściej siku chodziłam , urodziłam 4 dni po terminie😁 nie stersuj się, będzie dobrze

momtobe_90

Rozwiązania
0
jutro zacznie cię mdlić 2 razy bardziej - nie martw się na zapas ;)

Dzidziu

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Ja jestem 6+6 i miałam wrażliwe piersi, wzdęcia, a od piątkowego 6+3 usg teraz zostały ledwo wzdęcia. Gdyby nie brak okresu to czuje się świetnie, zero niedogodności. Mam wrazenie ze stres mi dokładał, bałam się pozamacicznej ciąży.
Kolejne usg znowu w piątek, żeby sprawdzić ❤ trzymajcie kciuki.
Swoją drogą powiem Wam, że zdobycie badania w tych czasach to kosmos. Ginekolog rozmawia ze mną przez telefon, mówię ze raz dziennie mam mini plamienie w kolorze kakao, a on "albo będzie albo nie" tacy s lekarze, dal Dupjaston i tyle. Nie przyjął mnie osobiście - prywatna opieka medyczna!!!

Fado123

Rozwiązania
3
Ja jestem 6+6 i miałam wrażliwe piersi, wzdęcia, a od piątkowego 6+3 usg teraz zostały ledwo wzdęcia. Gdyby nie brak okresu to czuje się świetnie, zero niedogodności. Mam wrazenie ze stres mi dokładał, bałam się pozamacicznej ciąży.
Kolejne usg znowu w piątek, żeby sprawdzić ❤ trzymajcie kciuki.
Swoją drogą powiem Wam, że zdobycie badania w tych czasach to kosmos. Ginekolog rozmawia ze mną przez telefon, mówię ze raz dziennie mam mini plamienie w kolorze kakao, a on "albo będzie albo nie" tacy s lekarze, dal Dupjaston i tyle. Nie przyjął mnie osobiście - prywatna opieka medyczna!!!
Niestety, zły czas na ciążę, ale i tak nic więcej, niż duphaston Ci nie da , bo na takim etapie to jedyne co może pomóc, trzymam kciuki za wizytę i daj znać

AgaBart

Rozwiązania
0
Rozumiem Twój strach, ja po dwóch poronieniach miałam podobnie. W ciąży z córką piersi bolały mnie ogromnie i od razu musiałam kupić większy stanik. W tej ciąży, która poprzedziły dwa poronienia, właśnie ok 8 tyg piersi przestały boleć, nudności jakby mniej i od razu panika... Było ok a lekarz powiedział mi że piersi nie muszą mnie boleć cały czas i nie jest to wyznacznik prawidłowej ciąży. W ciążach które poroniłam od razu objawy ciążowe były jakby słabsze i fakt ustępowały ale już na bardzo wczesnym etapie. Organizm przyzwyczaja się do hormonów i lepiej radzi sobie z ciążą, wtedy i objawy łagodnieją. Też czytałam podobne rzeczy w necie ale przekonałam się że brak objawów czy ich zmniejszenie nie musi oznaczać niczego złego.

reklama

ikkonna

Rozwiązania
0
Cześć dziewczyny, jestem w 8 tygodniu ciąży, dziś rano się obudziłam i zauważyłam że piersi już tak nie bolą jedynie przy mocniejszym dotknięciu czuje, przez cały dzień nie mam nudności choć męczyło mnie to, naczytałam się o obumarciu zarodka i strasznie się boję, termin USG nam dopiero za dwa tygodnie a już psychicznie się wykańczam
Może któraś coś podobnego miała?
Ze spokojem, ja w pierwszej ciąży miałam jedynie lekkie młodości trwające parę dni dosłownie. W drugiej już czułam od początku ciążę, mdłości duże, piersi bolące, bóle podbrzusza, a koło 10tc obudziłam się rano i przestałam się czuć jakbym w ciąży była..nic, zero jakichkolwiek objawów. Na szczęście to było parę dni przed planowanym USG i też szłam z duszą na ramieniu. Wszystko było ok :)
Nie stresuj się, bo to jest gorsze dla maluszka. Objawy raz są, innym razem mijają by znów pojawić się za parę dni że zdwojoną siłą.
Dużo zdrówka i spokoju!

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
Wyfragmentowana Złe wyniki moczu. Nieleczona infekcja plus zanik objawów ciąży Potrzebuję porady 16
E Zanik objawów ciążowych Ciąża, poród, połóg 12
M Pierwsza ciąża, 5 tyg. 5 dni, zanik objawów, brak plamienia Ciąża, poród, połóg 8
T Niski progesteron, pilnie potrzebna porada Potrzebuję porady 19
K drugi trymestr- zanik objawów?! Ciąża, poród, połóg 11
P Skurcze i zanik bolu piersi w 6 tc Ciąża, poród, połóg 22
A Zanik miesiączki Staramy się 12
A zanik pokarmu przy chorobie Potrzebuję porady 8
N Zanik objawòw Potrzebuję porady 14
E Laktacja... Ciąża, poród, połóg 29
elizzz "Polaktacyjny zanik piersi" Karmienie piersią 2
J zanik laktacji w jedej piersi Karmienie piersią 33
B Ustąpienie objawów Grudniowe mamy 2020 2
P Początki ciąży bez objawów? Potrzebuję porady 18
S Brak objawów ciąży Potrzebuję porady 12
MiliMay Ustąpienie objawów ciążowych Potrzebuję porady 7
Anitta013 Brak objawów 10 tydz ciazy przestaly bolec piersi Potrzebuję porady 29
L Zero objawów porodu Potrzebuję porady 33
A Zbyt dobre samopoczucie i panika z tym związana... Potrzebuję porady 12
M Czy brak objawów w 7tc to zly znak? Potrzebuję porady 10
M Czy 6 tydzien ciąży a brak objawów to coś normalnego? Potrzebuję porady 10
Mamamamam Ciąża bez objawów Ciąża, poród, połóg 9
Michalina1993 Nagle ustąpienie objawów Potrzebuję porady 5
olaaa7 Brak objawów ciąży Przyszłe mamy 12
A Ustąpienie objawów w ciąży Potrzebuję porady 7
O Brak objawów ciąży. . Potrzebuję porady 17
B wysoka gorączka i brak innych objawów Potrzebuję porady 1
eddi29 gorączka bez dod. objawów i antybiotyk Zdrowe dziecko 13
Alajah 12tc a ja nie czuje się, jakbym była w ciąży. Zero objawów. Ciąża, poród, połóg 35
Ewq9 Podejrzenie ciąży Potrzebuję porady 7
ilona.tomaszkiewicz cukrzyca w ciąży BB psychodietetyczka radzi mamom 2
P Utrzymanie ciąży Potrzebuję porady 6
N Pęcherzyk ciąży z pęcherzykiem zoltkowym bez zarodka. Potrzebuję porady 10
K Nadżerka w ciąży Ciąża, poród, połóg 3
majtaj89 Udało się znowu jestem w ciąży Ciąża po poronieniu 10
C Szyjka macicy w ciąży Potrzebuję porady 2
B Początek ciąży - plamienia Ciąża, poród, połóg 10
M Początki ciąży Potrzebuję porady 7
aniaslu Pytania o odżywianie w ciąży i po porodzie. Potrzebuję porady 1
P Suchość w ciąży Potrzebuję porady 3
O 6 tydzień ciąży, a brak zarodka Potrzebuję porady 33
aniaslu Jak jeść i co suplementować w ciąży i po porodzie? Odpowiedzi specjalistów Temat tygodnia 5
B Dziwne plamienia po ciąży Staramy się 11
A Lipolaser w ciąży Potrzebuję porady 9
Ewela1990 Zmiana lekarza w drugiej połowie ciąży. Ciąża, poród, połóg 16
D Biegunka we wczesnej ciąży Staramy się 3
K Nerwica w ciąży, Ciąża, poród, połóg 3
Aleksandra93 Beta przesadza o ciąży? Ciąża, poród, połóg 26
Graża2020 Niedoczynność Tarczycy 4 Tydzień ciąży TSH 3,70 Potrzebuję porady 4
A Czy zdarzyło wam się zjeść coś nieswiezego w ciąży! Potrzebuję porady 4