reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zanik objawów

melka1430

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
2 Luty 2017
Postów
47
Witam jestem w 10 tyg ciąży. Od początku czułam ciągniecie w pachwinach, kłucia, bóle miesiączkowe, dyskomfort w podbrzuszu i uczucie ze coś tam jest. Bałam się nawet schylać lub gwałtownie wstawać bo zawsze wtedy coś ciaglo. Spowodowane to było rozciągająca się macica. Od około tygodnia wszystko to zanikło nie czuje kompletnie nic. Nic nie boli, nic nie kłuje. Mogę normalnie funkcjonować. Naczytałam się ze może to być objaw obumarcia ciąży i macica przestała się rozciągać :( tak bardzo się boje. Czy ktoś tak miał ?
 
reklama
Nie martw się, na pewno wszystko jest w porządku. Na tym etapie możesz nie czuć już tak mocnego ciągnięcia jak na początku. Ja też od jakiegoś czasu czuję tylko mały dyskomfort w brzuchu (obecnie 14tc), wcześniej czułam mocne rozciąganie i kłucie w jajnikach. A jestem świeżo po USG i wszystko jest ok. Kiedy masz wizytę?
 
Ja miałam chwilowy zanik objawów i wszystko bylo ok - urodziłam synka. Oczywiście znajdziesz też historie gdzie takie zaniki były czymś złym. Umów się do gina na kontrole, żebyś się niepotrzebnie nie stresowala :*
 
Witam jestem w 10 tyg ciąży. Od początku czułam ciągniecie w pachwinach, kłucia, bóle miesiączkowe, dyskomfort w podbrzuszu i uczucie ze coś tam jest. Bałam się nawet schylać lub gwałtownie wstawać bo zawsze wtedy coś ciaglo. Spowodowane to było rozciągająca się macica. Od około tygodnia wszystko to zanikło nie czuje kompletnie nic. Nic nie boli, nic nie kłuje. Mogę normalnie funkcjonować. Naczytałam się ze może to być objaw obumarcia ciąży i macica przestała się rozciągać :( tak bardzo się boje. Czy ktoś tak miał ?
Ja nie miałam prawie żadnych objawów od 10tyg. Nawet ból piersi minął, aż zapominałam że jestem w ciąży. Obecnie 12t+2, dzidziuś ładnie rośnie, serduszko bije, za dwa dni badania prenatalne ☺️
 
Mi kolo juz 8 tygodnia przeszły wszystkie objawy z dnia na dzień. Wstałam rano i było jak przed ciążą, wcześniej mdlosci, ból piersi, plus były nabrzmiałe, ogólnie zmęczenie i senność. Wszystko było ok;) dzis 18 tydzień;)
 
Do góry