reklama
 1. Uwaga!

  Dziś w nocy (z soboty na niedzielę) strona babyboom.pl nie będzie dostępna przez około 1 - 2 godziny. Musimy przenieść nasze serwery do innego budynku w serwerowni z której korzystamy od kilku lat. Zrobimy wszystko, żeby ten proces zajął jak najmniej czasu, ale wykorzystamy też tę okazję, żeby przyspieszyć serwery i zwiększyć bezpieczeństwo strony. Planujemy wyłączyć stronę o północy.

  Zamknij powiadomienie

Zanim napiszesz - przeczytaj! Nasze forumowe zasady

Temat na forum 'Dzieci urodzone w marcu 2008' rozpoczęty przez skaba1, 9 Czerwiec 2008.

 1. skaba1

  skaba1 sierpień'05 marzec'08

  Witamy wszystkie "stare" bywalczynie i nowe marcowe mamusie :-) Serdecznie zapraszamy do klikania razem z nami :-) Jesteśmy razem od czerwca 2007 roku i od tego czasu wypracowałyśmy kilka "forumowych" zasad, których staramy się przestrzegać. Aby ułatwić nowym osobom zadomowienie się na forum poniżej zamieszczamy kilka wskazówek:

  1. Nasze codzienne sprawy omawiamy na wątku Marcóweczki 2008 - wątek główny.

  2. Oprócz wątku głównego funkcjonuje kilka wątków tematycznych - dotyczą one najczęściej pojawiających się, obszernych i powszechnych tematów i zostały utworzone, aby uporządkować naszą dyskusję. Proszę o zapoznanie się z nimi!

  3. Nowe osoby serdecznie zapraszamy na wątek główny (gdzie zawsze można powiedzieć coś o sobie czy zadać pytanie), wątki tematyczne oraz na wątek Poznajmy się... (gdzie można wpisać kilka podstawowych informacji o sobie).

  4. Utworzenie nowego wątku tematycznego zawsze jest konsultowane z pozostałymi użytkowniczkami forum na wątku głównym!

  5. Dane do Listy marcowych dzieciaczków 2008 dodaje wyłącznie moderator - proszę o przesłanie informacji na PW.

  6. Dane do Listy marcowych mam 2008 dodaje wyłącznie moderator na podstawie informacji zamieszczonych na wątku Poznajmy się lub przesłanych na PW.

  7. Na obu listach znajdują się jedynie dane mam i dzieciaczków uczestniczących w życiu forum!

  8. Moderatorami podforum marcówek są ninja i skaba1.

  9. Oprócz wątku otwartego marcówek funkcjonuje również wątek zamknięty, do którego dostęp mają mamy aktywnie uczestniczące w życiu forum - dostęp nadaje aministrator forum po pisemnej prośbie moderatorów. O nadaniu lub odebraniu dostępu decydują wszystkie użytkowniczki!

  Jeśli masz pytania - pytaj na wątku głównym! Chętnie odpowiemy!

  Zapraszamy!:-):-):-)
   
 2. reklama

Poleć forum