reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zanim napiszesz - przeczytaj! Nasze forumowe zasady

skaba1

sierpień'05 marzec'08
Dołączył(a)
6 Maj 2007
Postów
3 528
Witamy wszystkie "stare" bywalczynie i nowe marcowe mamusie :-) Serdecznie zapraszamy do klikania razem z nami :-) Jesteśmy razem od czerwca 2007 roku i od tego czasu wypracowałyśmy kilka "forumowych" zasad, których staramy się przestrzegać. Aby ułatwić nowym osobom zadomowienie się na forum poniżej zamieszczamy kilka wskazówek:

1. Nasze codzienne sprawy omawiamy na wątku Marcóweczki 2008 - wątek główny.

2. Oprócz wątku głównego funkcjonuje kilka wątków tematycznych - dotyczą one najczęściej pojawiających się, obszernych i powszechnych tematów i zostały utworzone, aby uporządkować naszą dyskusję. Proszę o zapoznanie się z nimi!

3. Nowe osoby serdecznie zapraszamy na wątek główny (gdzie zawsze można powiedzieć coś o sobie czy zadać pytanie), wątki tematyczne oraz na wątek Poznajmy się... (gdzie można wpisać kilka podstawowych informacji o sobie).

4. Utworzenie nowego wątku tematycznego zawsze jest konsultowane z pozostałymi użytkowniczkami forum na wątku głównym!

5. Dane do Listy marcowych dzieciaczków 2008 dodaje wyłącznie moderator - proszę o przesłanie informacji na PW.

6. Dane do Listy marcowych mam 2008 dodaje wyłącznie moderator na podstawie informacji zamieszczonych na wątku Poznajmy się lub przesłanych na PW.

7. Na obu listach znajdują się jedynie dane mam i dzieciaczków uczestniczących w życiu forum!

8. Moderatorami podforum marcówek są ninja i skaba1.

9. Oprócz wątku otwartego marcówek funkcjonuje również wątek zamknięty, do którego dostęp mają mamy aktywnie uczestniczące w życiu forum - dostęp nadaje aministrator forum po pisemnej prośbie moderatorów. O nadaniu lub odebraniu dostępu decydują wszystkie użytkowniczki!

Jeśli masz pytania - pytaj na wątku głównym! Chętnie odpowiemy!

Zapraszamy!:-):-):-)
 
reklama
Do góry