reklama

Zanim w szkole dowie się, że nudne.

Temat na forum 'Początek szkoły' rozpoczęty przez ToTylkoFizyka, 10 Wrzesień 2009.

1. ToTylkoFizyka

ToTylkoFizyka Początkująca w BB

Szanowni Państwo! Wiem że to trochę spam, ale zanim Wasze dziecko dowie się w szkole, że poznawanie świata jest nudne i na pewno nie będzie zabawą, zajrzyjcie proszę na totylkofizyka.pl Może coś jeszcze da się uratować? Pozdrawiam, Marek Pawłowski

2. stabilo

stabilo Zaciekawiona BB

Myślę, że ta stronka to świetny pomysł :)
    Warto pokazywać dzieciom, że poznawanie praw fizyki, praw przyrody może być ciekawe.
    Fajnie by było jakby nauczyciele mieli czas na tego typu warsztatowe zajęcia, niestety z reguły program jest taki, że mają kiedy tego robić. Rodzice, też z reguły czasu nie mają. Dlatego ta stronka to ciekawa idea, która mam nadzieję, przyda się komuś.

A czy będziesz umieszczać również treści dotyczące działań praw fizyki na człowieka?
    Myślę np. o pokazaniu dzieciom jak przyjmowanie krzywej postawy przy nauce, krzywe siedzenie wpływa na kręgosłup. Myślę, że takie treści można by przekazać w interesujący sposób, aby pokazać dzieciom, że warto pamiętać o ergonomii pracy.

3. reklama
  4. Elizufka

Elizufka Aktywna w BB

Fajna stronka ;] dorzucilam do ulubionych ;]

5. aniaslu

aniaslu Administrator Członek załogi

Prawda? Też tak uważam:-)

Poleć forum