reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Masa kreatywności, czyli Farma Świeżości!

    Wskakuj na Farmę Świeżości i sprawdź propozycje dla dzieci 3-10 l. Jasne, że wskakuję.

    Nie zapomnijcie wziąć udział w konkursie Netto: Zdobądź nagrody!

reklama

Zanim w szkole dowie się, że nudne.

Dołączył(a)
10 Wrzesień 2009
Postów
2
Szanowni Państwo! Wiem że to trochę spam, ale zanim Wasze dziecko dowie się w szkole, że poznawanie świata jest nudne i na pewno nie będzie zabawą, zajrzyjcie proszę na totylkofizyka.pl Może coś jeszcze da się uratować? Pozdrawiam, Marek Pawłowski
 
reklama

stabilo

Początkująca w BB
Dołączył(a)
30 Lipiec 2009
Postów
19
Myślę, że ta stronka to świetny pomysł :)
Warto pokazywać dzieciom, że poznawanie praw fizyki, praw przyrody może być ciekawe.
Fajnie by było jakby nauczyciele mieli czas na tego typu warsztatowe zajęcia, niestety z reguły program jest taki, że mają kiedy tego robić. Rodzice, też z reguły czasu nie mają. Dlatego ta stronka to ciekawa idea, która mam nadzieję, przyda się komuś.

A czy będziesz umieszczać również treści dotyczące działań praw fizyki na człowieka?
Myślę np. o pokazaniu dzieciom jak przyjmowanie krzywej postawy przy nauce, krzywe siedzenie wpływa na kręgosłup. Myślę, że takie treści można by przekazać w interesujący sposób, aby pokazać dzieciom, że warto pamiętać o ergonomii pracy.
 
Do góry