reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

Zapinacie pasy w samochodzie??

lil kate

Mama lutowa'07 Fan(ka)
Miasto
łódź
Rozwiązania
0
pytam, bo mam z tym niemaly problem. Ja jestem wielka zwolenniczka pasow,zapinam je zawsze nawet jak jade na drugi koniec osiedla do marketu.

a moj maz, moj brat i jeszcze kilka "zyczliwych" twierdzi ze pasy to ogromne ryzyko dla dziecka, szczegolnie w ciazy zaawansowanej:baffled:

czy znacie zdanie jakiegos eksperta na ten temat??

reklama

Lajla83

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
hej zaglądam z marcówek 2007
no właśnie ja też słyszałam od znajomych by nie zapinać ale w tv mówili żeby zapinać i tą dolną cześć pasa mieć nisko pod brzychem jakoś w pasie czuje się pewnie i gdyby był wypadek wolałabym nie wypaść przez przednią szybę:no:

madzia24

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
ja ogladalam program na ten temat gdzie lekarz sie wypowiadal ze jednak lepiej zapinac pasy :tak:
a ja to roznie raz zapinam raz nie ale moi znajomi uwazaja ze nie powinnam zapinacg:no:
xlkhzxafsdxxxxggfxcCccCccc a to likla slow od mojego synka ktora bardzo tez chcial cos napisac moj maly komputerowiec to po tacie:tak:

Joasiek

Mamy lutowe'07 Fan(ka)
Rozwiązania
0
Jasne że lepiej zapinać! W razie wypadku jak polecisz przez szybę to nie tylko dla dziecka ale i dla nas może się to nieciekawie skończyć :no:
Ja zapinam normalnie tylko dolny pas daję jak najniżej i często go jeszcze rękami podtrzymuję żeby był już na samym spojeniu a nie na brzuszku.

Opinie ekspertów? Hmm... może to? -->Krajowa Rada Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego o ciąży jest w postatnim podpunkcie MITY i FAKTY

mysia23

mama dwójeczki
Rozwiązania
0
Ja kiedyś czytałam na ten temat w jakiejś gazetce(już nie pamietam jakiej)bo też wielu życzliwych mówiło,że nie powinnam zapinać pasów...
Podobno przeprowadzano juz kilkakrotnie badania statystyczne na ten temat...i co ważne.....Kobiety, które uczestniczyły w wypadku w ciązy( nie ważnej jakiej:czy zaawansowaniej czy nie)i miały zapiete pasy odniosły znacznie mniejsze obrażenia i ich maleństwa w brzuszku także!!!!!!:tak:co moze wydawać sie mniej prawdopodobne!!!!
Natomiast kobiety, które nie zapięły pasów same w wielu przypadkach tarciły zycie nie dajac tym samym szans malenstwu!!!!!!
Ja zapinam pasy cały czas, starając się dolna część pasa kłąść pod brzuszkiem, na biodrach - tak zalecaja specjaliści- a górna częśc nad brzuszkiem......Ale dziewczyny same zdecydujecie jak wolicie......:tak:

lil kate

Mama lutowa'07 Fan(ka)
Miasto
łódź
Rozwiązania
0
To sie ciesze bardzo ze takie zgodne jestemy.:tak: i dobrze ze was o to zapytalam bo jescze pod naciskiem moglabym zwatpic i wtedy nie dajboze cos by sie moglo stac:baffled:

ol

Mamy lutowe'07 Entuzjast(k)a
Rozwiązania
0
Dołączam się do większości, rozmawiałam też z moją ginką - zawsze i wyłącznie zapinać!!!!! Lepiej dziecko trochę przygnieść niż polecieć na deskę rozdzielczą czy przez szybę.
Lekarka mówiła, że nie zetknęła się osobiście z dzieckiem uszkodzonym przez pasy, a widziała kilkoro uratowanych. Tylko zapinać jak się da najniżej.

Tycia

Mamy lutowe'07 Entuzjast(k)a
Rozwiązania
0
Ja tez zawsze zapinam,bo gdzies slyszalam opinie lekarza,ze lepiej dziecko troche scisnac niz wyleciec przez szybe...

reklama

Kasiad

Mamy lutowe'07 Fan(ka)
Miasto
Bydgoszcz
Rozwiązania
0
Ja obowiązkowo zapinam, jednak przyznam, że nie opuszczam dolnego pasa pod brzuszek, kiedyś próbowałam - było mi nie wygodnie i za chwilę pas sam przesunął się na górę.

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry