reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zaproszenia na urodzinki

kasiaaaaaa

Fanka BB :)
Dołączył(a)
12 Czerwiec 2012
Postów
5 881
Witam drogie kobitki :)
Mam pytanie, czy któraś z was już może obchodziła pierwszy roczek maluszka? Na pewno tak, ale jak się do tego przygotowałyście?
Ja chciałam kupić zaproszenia na urodziny i nawet widziałam fajne ze zdjęciem na magnes - co sądzicie o takim zaproszeniu? Oryginalne? Jak wy obchodziłyście 1 roczek maluszka?
 
reklama
hej ja Ci powiem szczerze,ze my na roczek Nadii poprodtu zrobilismy grila. Moze tez z wzgledu troszke na to,ze mieszkamy w uk i z rodziny byla tylko babcia i dziadzek (moi rodzice)reszta gosci to byli nasi znajomi.Mieszkania nie mamy zbyt duzego,wiec mialabym prolbem z pomieszczeniem ludzi. Zaproszen nie wysylalam,wszyscy byli poinformowani telefonicznie,ale mozna wyslac goscia zaproszenia,ja nawet bym jedno zostawila na pamietake;)
 
witaj,my zproszen nie wysyłaliśmy ale uwazam ze to fajny pomysl i dla córci chyba kupię ,a imprezke organizowalismy w restauracji na oddzielnej sali,jedynie tort i ciasto było własne.po kosciele poszlismy na obiad,kawe itp,dzieciaki miały gdzie sie bawic a my nie przejmowalismy sie ogromem przygotowan i sprzątania:)
 
Zaproszenia zrobiłam sama: zdjęcie, tekst, druk. Same urodziny były w kawiarni "dziecięcej" na słodko. Sernik, tort + napoje. Wszystko trwało ok. 3 godzin i wiem, że to były PIERWSZE i ostatnie takie urodziny. Nigdy więcej spędu dziaków, babć i ciotek.
 
Takie magnesy to ciekawy pomysł. Urodziny robiliśmy w restauracji, a w domu, w dniu urodzin, zawiesiłam Maluchowi urodzinowe dekoracje i balony. Zaproszenia zamawiałam w internecie, ze zdjęciem Malucha.
 
Dzięki za odpowiedzi :) Nie spodziewałam się ich tak wielu :) No właśnie ja też się zastanawiałam czy to nie jest nie potrzebny koszt, ale po ich zobaczeniu są takie słodkie szczególnie te ze zdjęciami maluszka że się nie mogę oprzeć :) Jestem ciekawa jakie przyjdą po zamówieniu w rzeczywistości :p
 
Fajny pomysł z tymi zaproszeniami. W końcu jest to dość ważne wydarzenie dla maluszka jak i dla jego bliskich.
 
reklama
Urodziny to fajna sprawa :) pamiętam jak ja czekałam zawsze na swoje urodziny, prezenty, tort itd. :D wiem, też że sporo rodziców ma ochotę wyprawić urodziny w innym miejscu niż dom, dla swojej pociechy, w związku z tym polecam Wam salę zabaw dla dzieci w Lublinie oraz trampoliny w Lublinie :) z tego względu, że naprawdę warto. Wiele moich znajomych właśnie tam organizowało urodziny, dzieciaki wybawiły się za wszystkie czasy, na trampolinach skakały jak wesołe małpki a rodzice mogli troszkę odpocząć :) polecam Wam bardzo :) maniaskakania.pl
 
Do góry