reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zapytanie co myśleć...

Dominika 20102018

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
16 Grudzień 2019
Postów
34
Hej dziewczyny
Zastanawiam się co myśleć w piątek powinnam dostać okres według kalendarzyka dzisiaj jest poniedziałek A tu dalej cisza. Dzisiaj zrobiłam test ale nie z tego moczu zaraz po przebudzeniu tylko hmm z resztek jak poszłam drugi raz do toalety test negatywny . Okres zawsze miałam regularny.
Staram się nie nastawiać na pozytyw żeby potem nie być zawiedziona.
 
reklama
Trzymam kciuki. Zrób test z porannego moczu, albo od razu betę.
Hej dziewczyny
Zastanawiam się co myśleć w piątek powinnam dostać okres według kalendarzyka dzisiaj jest poniedziałek A tu dalej cisza. Dzisiaj zrobiłam test ale nie z tego moczu zaraz po przebudzeniu tylko hmm z resztek jak poszłam drugi raz do toalety test negatywny . Okres zawsze miałam regularny.
Staram się nie nastawiać na pozytyw żeby potem nie być zawiedziona.
 
Hej dziewczyny
Zastanawiam się co myśleć w piątek powinnam dostać okres według kalendarzyka dzisiaj jest poniedziałek A tu dalej cisza. Dzisiaj zrobiłam test ale nie z tego moczu zaraz po przebudzeniu tylko hmm z resztek jak poszłam drugi raz do toalety test negatywny . Okres zawsze miałam regularny.
Staram się nie nastawiać na pozytyw żeby potem nie być zawiedziona.

Jeśli owulacja się nie przesunęła to nawet kolejny mocz (o ile nie wypiłaś przed 2 litrów wody) dałby prawdziwy wynik. Beta w dacie miesiączki to ok 150-200 ng a testy pokazują cienie kresek już przy kilkudziesięciu ng.
 
W tych resztkach mogło nie być wystarczającego stężenia więc jeszcze nic straconego:) organizm to nie robot, nie wszystko zawsze musi być takie samo jak dotychczas,
 
Czasem zdarza się tak, że okres po prostu się spóźnia np. z powodu stresu. Po spóźnionej miesiączce test powinien pokazać ciążę raczej z każdego moczu chyba, że owulacja się przesunęła. Trzymam kciuki żeby jutrzejszy test pokazał dwie kreseczki
 
reklama
Do góry