reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zapytanie i wynik beta HCG

Ania919

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
9 Październik 2019
Postów
33
Witam czy ktoś pomoże mi zinterpretować wynik testu beta hcg ? Robiłam test ciążowy wychodzi pozytywny, okres się spóźnia, a komptetnie nie rozumiem wyniku tego testu, a lekarza mam za kilka dni... Już sama nie wiem co mam myśleć ;(
 
reklama
Rozwiązanie
Ok wielkie dzięki za wsparcie ! I słowa otuchy, tak mi endokrynolog mówił że żeby się starać to TSH musi być unormowane poniżej 2 i takie było, a jak zajdę w ciazet to mam się zgłosić bo TSH się podniesie i trzeba będzie zmienić dawkę, obecnie biorę letrox 100.
A przepraszam nie dołączyłam wyniku, chodzi o to czy jestem w ciąży i czy wszystko jest ok, nie wiem jak zinterpretować ten wynik. Dodam że badanie było robione koło południa nie byłam nacczcz
 
Kurcze nie moge dodać pliku , nie wiem dlaczego dlatego napiszę co mam na wyniku: Beta HCG (ICD9:47) wynik badania materiał surowica: 2222,0 mIU/ml a potem norma - <5.3 Ciąża. I wypisane 3 tydzień 5,8- 71,2 itp
 
reklama
reklama
Do góry