reklama
Forum BabyBoom

Dzie艅 dobry

Starasz si臋 o male艅stwo, wiesz, 偶e zostaniecie rodzicami a mo偶e masz ju偶 dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz si臋 podzieli膰 swoim do艣wiadczeniem? Do艂膮cz do naszej spo艂eczno艣ci. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzi臋czno艣膰, kt贸re otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci si臋? Wskakuj na pok艂ad! Zamiast by膰 go艣ciem korzystaj z wszystkich mo偶liwo艣ci. A je艣li masz pytania - pisz 艣mia艂o.

Ania 艢lusarczyk (aniaslu)

reklama

Za艣niad groniasty - beta hcg nie spada馃槶

halfalive

Pocz膮tkuj膮ca w BB
Do艂膮czy艂(a)
25 Czerwiec 2019
Post贸w
17
Rozwi膮zania
0
Witam. 9 sierpnia mia艂am zabieg 艂yzeczkowania ( w 13 tygodniu ci膮偶y okaza艂o si臋, 偶e serduszko mojego dziecka nie bije, lekarz zdiagnozowa艂 za艣niad groniasty cz臋艣ciowy). Po zabiegu zgodnie z wytycznymi ginekologa rozpocz臋艂am cotygodniowe badania poziomu beta hcg. W pierwszym miesi膮cu hormon spada艂 bardzo szybko, p贸藕niej coraz wolniej. By艂am na wizycie kontrolnej 11 pa藕dziernika i m贸j ginekolog troch臋 si臋 zmartwi艂, poniewa偶 stwierdzi艂, 偶e nie jest do ko艅ca dobrze, 偶e beta nie spad艂a do 0 w ci膮gu dw贸ch miesi臋cy ale kaza艂 si臋 nie martwi膰, bo spadek, nawet powolny jest dobrym sygna艂em. W ci膮gu ostatnich kilku tygodni beta spada艂a dos艂ownie 2 lub 1,5 jednostki na tydzie艅. W tamten poniedzia艂ek, a wi臋c 8 dni temu by艂a na poziomie 1,5 mlU, a wi臋c bardzo nisko, z czego si臋 cieszy艂am. Dzisiaj zn贸w zrobi艂am badania i wynik bardzo mnie zmartwi艂. Hormon jest na dok艂adnie tym samym poziomie ci tydzie艅 temu. Nie spad艂 ani troch臋! Dodam, 偶e od pocz膮tku choroby oddaje krew w tym samym laboratorium, wi臋c nie ma mowy o r贸偶nicy w wynikach. Pom贸偶cie, nie wiem co mam robi膰. Czy powinnam zrobi膰 przeswietlenie p艂uc? Nast臋pna wizyt臋 u ginekologa mam dopiero 6 grudnia, jest bardzo szanowanym specjalist膮 i nawet na prywatne wizyty czeka si臋 miesi膮cami. Boj臋 si臋 co b臋dzie za tydzie艅! Co je艣li zobacze na wynikach wy偶szy poziom? Nawet nie chce i tym mysle膰. Dodam, 偶e WBC te偶 mam poni偶ej normy od kilku tygodni. Prosz臋 o rad臋

reklama

Polecamy

null

null

Nowe w膮tki

reklama

Nowe pytania

Do g贸ry