reklama
Forum BabyBoom

Dzie艅 dobry

Starasz si臋 o male艅stwo, wiesz, 偶e zostaniecie rodzicami a mo偶e masz ju偶 dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz si臋 podzieli膰 swoim do艣wiadczeniem? Do艂膮cz do naszej spo艂eczno艣ci. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzi臋czno艣膰, kt贸re otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci si臋? Wskakuj na pok艂ad! Zamiast by膰 go艣ciem korzystaj z wszystkich mo偶liwo艣ci. A je艣li masz pytania - pisz 艣mia艂o.

Ania 艢lusarczyk (aniaslu)

• Mamy prawie 500 zg艂osze艅! Prosimy o wi臋cej! Wiem, 偶e nie jest naj艂atwiejsza, ale obiecuj臋, 偶e zrobimy wszystko, 偶eby spe艂ni膰 wasze oczekiwania. Im wi臋cej nam dacie info, tym wi臋cej b臋dziemy mogli zrobi膰. A ja dzi臋kuj臋 i jeszcze raz dzi臋kuj臋 :) Wype艂nij ankiet臋, prosz臋. aniaslu - kliknij

Nowa aplikacja do forum na smartfony

Ufff. D艂ugo to trwa艂o, ale wreszcie mo偶emy Wam pokaza膰 now膮 wersj臋 aplikacji na smartfony. Nie jest jeszcze idealna, ale Wasze uwagi pomog膮 nam doprowadzi膰 j膮 do perfekcji. Linki i miejsce do wysy艂ania uwag - w tym w膮tku.

reklama

Za艣niad groniasty - beta hcg nie spada馃槶

halfalive

Pocz膮tkuj膮ca w BB
Do艂膮czy艂(a)
25 Czerwiec 2019
Post贸w
17
Rozwi膮zania
0
Witam. 9 sierpnia mia艂am zabieg 艂yzeczkowania ( w 13 tygodniu ci膮偶y okaza艂o si臋, 偶e serduszko mojego dziecka nie bije, lekarz zdiagnozowa艂 za艣niad groniasty cz臋艣ciowy). Po zabiegu zgodnie z wytycznymi ginekologa rozpocz臋艂am cotygodniowe badania poziomu beta hcg. W pierwszym miesi膮cu hormon spada艂 bardzo szybko, p贸藕niej coraz wolniej. By艂am na wizycie kontrolnej 11 pa藕dziernika i m贸j ginekolog troch臋 si臋 zmartwi艂, poniewa偶 stwierdzi艂, 偶e nie jest do ko艅ca dobrze, 偶e beta nie spad艂a do 0 w ci膮gu dw贸ch miesi臋cy ale kaza艂 si臋 nie martwi膰, bo spadek, nawet powolny jest dobrym sygna艂em. W ci膮gu ostatnich kilku tygodni beta spada艂a dos艂ownie 2 lub 1,5 jednostki na tydzie艅. W tamten poniedzia艂ek, a wi臋c 8 dni temu by艂a na poziomie 1,5 mlU, a wi臋c bardzo nisko, z czego si臋 cieszy艂am. Dzisiaj zn贸w zrobi艂am badania i wynik bardzo mnie zmartwi艂. Hormon jest na dok艂adnie tym samym poziomie ci tydzie艅 temu. Nie spad艂 ani troch臋! Dodam, 偶e od pocz膮tku choroby oddaje krew w tym samym laboratorium, wi臋c nie ma mowy o r贸偶nicy w wynikach. Pom贸偶cie, nie wiem co mam robi膰. Czy powinnam zrobi膰 przeswietlenie p艂uc? Nast臋pna wizyt臋 u ginekologa mam dopiero 6 grudnia, jest bardzo szanowanym specjalist膮 i nawet na prywatne wizyty czeka si臋 miesi膮cami. Boj臋 si臋 co b臋dzie za tydzie艅! Co je艣li zobacze na wynikach wy偶szy poziom? Nawet nie chce i tym mysle膰. Dodam, 偶e WBC te偶 mam poni偶ej normy od kilku tygodni. Prosz臋 o rad臋

reklama
Do g贸ry