reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zastrzyk Otrivelle

Katarzyna99

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
8 Listopad 2020
Postów
46
Witam was, to już mój 3 cykl starań ze stymulacja i zastrzykiem Otrivelle. W poniedziałek wieczorem na monitoringu były piękne dwa pęcherzyki i od razu dostałam zastrzyk. No i się staramy. Wczoraj chyba była owulacja bo przez cały dzień mnie bolał brzuch. Dziewczyny jakie macie doświadczenia po tym zastrzyku? Ile dni po zastrzyku się staracie? Mi niby lekarz powiedział że przez 4 dni od zastrzyku żeby się starać ale nie trzeba codziennie wystarczy co drugi dzień.
 
reklama
Ja zaczynałam już przed wzięciem, by tez męża plemniki „nie męczyć” i w sumie uprawialiśmy sex 3 dni przed zastrzykiem i 2 dni po i się udało. Niestety straciłam, ale wiemy ze się uda. Za 3 razem się udało, bo w pierwszych 2 nie brałam leków na endometrium a w 3 jak wzięłam wszystko to były piękne II kreski
 
A co było nie tak z endometrium jeśli mogę wiedzieć? Mi już kolejny raz lekarz powtarza, że pęcherzyki są ładne ale endometrium za wąskie dopiero po owulacji się poszerza. Pytałam o jakieś leki to usłyszałam, że nie ma na to cudownego leku i że pewnie taka moja natura.
 
A co było nie tak z endometrium jeśli mogę wiedzieć? Mi już kolejny raz lekarz powtarza, że pęcherzyki są ładne ale endometrium za wąskie dopiero po owulacji się poszerza. Pytałam o jakieś leki to usłyszałam, że nie ma na to cudownego leku i że pewnie taka moja natura.
po prostu za cienkie było. Dostałam tabletki i ładnie urosło. Jak jest za cienkie to nie ma się gdzie zagnieździć
 
Ja zaczynałam już przed wzięciem, by tez męża plemniki „nie męczyć” i w sumie uprawialiśmy sex 3 dni przed zastrzykiem i 2 dni po i się udało. Niestety straciłam, ale wiemy ze się uda. Za 3 razem się udało, bo w pierwszych 2 nie brałam leków na endometrium a w 3 jak wzięłam wszystko to były piękne II kreski
Hej, a jakie leki doatalas na endo? Mam cienkie endo i to moze byc przyczyna niepowodzen..
 
A od kt do kt dnia? I jaka nazwa leku dokladnie (ja mialam caly poprzedni cykl Estofem Mite i nie pomoglo..). Z gory Ci dziekuje
od 1dc praktycznie do pierwszego monitoringu który jest pomiędzy 10-12dc. Nie wiem co masz na myśli pytając o estrofem. Przyjmuje zwykły estrofem 2mg jak wpiszesz w Google to Ci wyskoczy ;)
A ile przyjmujesz estrofem?
 
reklama
reklama
Do góry