reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zatrucie pokarmowe u 2 latka

reklama
Do picia przegotowana wodę, może być osłodzona. Jak przestanie wymiotować. Podać lek przeciwko biegunce. Do jedzenia kasza ryżowa na wodzie.

Jak nie przejdzie to koniecznie do lekarza.
A czym dziecko się zatruło??
 
Do picia przegotowana wodę, może być osłodzona. Jak przestanie wymiotować. Podać lek przeciwko biegunce. Do jedzenia kasza ryżowa na wodzie.

Jak nie przejdzie to koniecznie do lekarza.
A czym dziecko się zatruło??
Przepajam ja narazie rumiankiem :tak::tak:rozcienczonym
chlodnym bo podobno zmniejsza bol zoladka
Biegunka byla podczas wymiotow narazie nie ma biegunki:no:

Prawdopodobnie niesiwerza parowka albo mielonka? albo nie pogryzla dobrze miesa?:sorry:tym wymiotowala :-(kolacja i sniadaniem:-(
 
Skoro nie ma biegunki, to już połowa sukcesu :tak:

Rumianek odradzam ponieważ rozrzedza kupki i jest moczopędny, a chodzi o to żeby nie odwodnić dziecka.

Jeszcze ewentualnie chrupki kukurydziane i sucha buła :tak: Powinno przejść. :tak:

W miarę wzrostu apetytu, chude mięsko, wędlinka.

Żadnych produktów mlecznych, maja fatalny wpływ na żołądek. Ja podaje jeszcze po takich sensacjach leki które podaje się osłonowo przy antybiotyko terapii
 
Ostatnia edycja:
Skoro nie ma biegunki, to już połowa sukcesu :tak:

Rumianek odradzam ponieważ rozrzedza kupki i jest moczopędny, a chodzi o to żeby nie odwodnić dziecka.

Jeszcze ewentualnie chrupki kukurydziane i sucha buła :tak: Powinno przejść. :tak:

W miarę wzrostu apetytu, chude mięsko, wędlinka.

Żadnych produktów mlecznych, maja fatalny wpływ na żołądek. Ja podaje jeszcze po takich sensacjach leki które podaje się osłonowo przy antybiotyko terapii
Narazie nie ma ani wymiotow od 8 rano ani biegunki:tak:
nie lubi wody wiec co jej dac pic? herbate rozcienczona?:sorry:

No wlasnie nie mam zadnych takich lekow jak lakcid,ani smecta czy cos innego dla dzieci :no:a tu w aptece (uk) nie sprzdadza Ci niczego bez recepty a tym bardziej dla dziecka tak malego :confused2::wściekła/y: nie chca nic dawac ...a Ona ma temperatur teraz wysoka bardzo wysoka bo ciagle daje jej na przemian czopek , syrop calpol i nurofen:-(
 
Bardzo wysoka, tzn jaka??
39':szok:i miala drgawki (o godz.12 w dzien)jak miala taka wysoka temperature:sorry:zanim zaczol dzialac calpol to minelo troche czasu:eek:
a czy to mozliwe zeby miala temperature od zmeczenia??:baffled:
wstala po 15 zjadla pol banana:zawstydzona/y:i popila woda z sokiem takim rozpuszczanym tylko zeby miala smak ta woda...pozniej zobaczyla ze ja jem kanapke wiec dalam jej chleb z maslem :sorry:i zjadla az 2 romki:szok::szok:popila woda i slysze teraz jak puszcza baczki i czuje kupke ....czy to obry znak ?
ale nie wymiotuje juz , chodzi po domu zaczela sie bawic i zachowuje sie juz normalnie :tak::eek::eek::eek:
 
reklama
Jak jest głodna i nie zwraca to już w porządku :tak:

Proponuje dietkę lekkostrawna przez kilka dni i wszystko wróci do normy :tak:

A zupka to może jutro :tak:
 
Do góry