reklama

Zbieramy pamiątki :)

Temat na forum 'Archiwum mam lutowych'11' rozpoczęty przez sylvanas, 10 Czerwiec 2010.

1. sylvanas

sylvanas Mamusia Kajtusia :)

Myślałyście o tym żeby np robić zdjęcie co miesiac brzuszka w tej samej pozycji zeby pozniej moc porównać jak sie powiększał i w ogole?
    Chcialabym stworzyć taki album i dołanczac tam różne rzeczy w stylu własnie te zdjęcia, również zdjecia płodu z usg itd

Jeszcze jedno pytanko:
    Da sie jakos "zachowac" test ciążowy nie wiem jakos zalaminowac albo cos?

Piszcie o waszych pomysłach :-)

2. adddaaa

adddaaa Lipcowa mama 09

wiesz jan mam 3 testy z poprzedniej ciazy i mam je w malym pudelku i nic sie z nimi nie dzieje.

3. reklama
  4. sylvanas

ooo to super dzieki za info... wlasnie kolezanka mi mowila ze jej znikly kreski po jakims czasie. Ale skoro sie utrzymuja to fajnie :)

5. kamcia.r

kamcia.r Zaciekawiona BB

Mój pierwszy test ma prawie 12 lat i nic się nie dzieje

6. Scarletka

Scarletka Mama Piotrusia i Bartusia

mój test leży w szufladzie prawie 4 lata i też sie z nim nic nie dzieje

7. akunia

akunia Mama trzech aniołków

ja swoj test z wczesniejszych wyrzucilam. teraz na razie lezy jak jakis talizman ale razcej chyba nie bede go zachowywac kto wie. mam na pamiatke bransoletk dzieciaczkow ze szpitala.

8. aniaprzemka

aniaprzemka Gość

My będziemy fotografować brzuszek:)
    Zdjęcia usg to jasne że sobie zachowam:)
    Testy też jeszcze gdzieś leżą w łazience ale nie myślałam ich zachowywać
    Piszę też coś w rodzaju dziennika. Tak spontanicznie zaczęłam, jak byłam mała pisałam pamiętnik i teraz jak się dowiedziałam że jestem w ciąży to poczułam potrzebę zapisania tego wszystkiego co przeżywam. Może kiedyś moje Dziecko na to natrafi i zobaczy jaką mi radość sprawiło ;)

9. tygryskowa

tygryskowa Fanka BB :)

Ja mam testy właśnie, zdjątko z pierwszego usg i zrobiłam sobie ostatnio zdjęcie brzuszka, by móc porównać w jakim tempie się powiększa:-)

10. reklama
  11. sylvanas

Jeżynka ja właśnie tak samo chcialam zrobic :)

12. z-u-z-a-n-n-a

z-u-z-a-n-n-a Początkująca w BB

ja jeszcze myślałam żeby się mierzyć w pasie co miesiąc i mieć porównanie jak brzuszek rośnie :) Test zostawiam na pamiatke, dwie kreski dalej na nie sa (2 dni już )

Poleć forum