reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zbyt wczesny test?

Dołączył(a)
4 Styczeń 2017
Postów
3
Hej ;)
Mam takie pytanko.
13.12.16 kochałam się ze swoim narzeczonym.
Dni 9 - 12.12 były dniami płodnymi.
Okres powinnam dostać 24 grudnia, do dnia dzisiejszego nie mam.
Wczoraj zrobiłam test ciążowy który wyszedł negatywnie aczkolwiek po przekopaniu kilku stron wyczytałam, że może to być za wcześnie.
Myślicie, żeby poczekać jeszcze z tydzień i zrobić go ponownie? Jest jakaś szansa, że jednak wyjdzie pozytywny?
Pozdrawiam i dziękuje za wszystkie rady ;)
 
reklama
Rozwiązanie
Witam. Potrzebuje porady. Ostatni okres miałam 15 pazdziernika. Zrobilam ostatnio 3 testy. Na wszystkich testach wyszla bladziusieñka 2 kreska. Zrobilam badanie krwi. Beta wyszla <1.20. Czytalam,ze moze to swiadczyc o zagniezdzeniu zaplodnionego zarodka. Poszlam z wynikiem do ginekologa. Ginekolog spojrzal na wynik (nawet mnie nie przebadal) i powiedzial ze ciąży brak bo jest mniej niz 5 . Przepisał luteine na wywolanie okresu. Dodam,ze mam objawy typowe dla ciąży. Nie wiem co mam myśleć, co robić. Proszę pomóżcie Czy ktoras z Was tak miala,wynik bety 1.20 i byla w ciąży? Pozdrawiam!
reklama
jak myslicie?
 

Załączniki

  • IMG_32f64770f184b0fbf0c6a98a3ceada6a.jpg
    IMG_32f64770f184b0fbf0c6a98a3ceada6a.jpg
    198 KB · Wyświetleń: 111
  • IMG_32f64770f184b0fbf0c6a98a3ceada6a.jpg
    IMG_32f64770f184b0fbf0c6a98a3ceada6a.jpg
    198 KB · Wyświetleń: 115
Jest :) Gratuluje :)
Moje pierwsze testy tez pokazywaly ledwo ledwo widoczna kreske, ktora bylo widac tylko pod odpowiednim katem.
Powtorz test za pare dni wtedy kreska bedzie napewno bardziej wyrazna :)
 
Hej ja mialam dostać miesiączkę 22 grudnia . Test zrobiłam 30 grudnia o godzinie 22 i wyszły dwie krechy takie że chyba nawet slepy by zauważyl [emoji14] . Za to moja koleżanka robiła w 2 miesiącu ciąży test popołudniu i wyszła jedna kreska mimo że była w ciąży więc wszystko możliwe :) pozdrawiam

Napisane na Nexus 5X w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry