reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia i filmy naszych Maluchów- z komentarzami!:)

reklama
IMAG0756.jpgmój kochany bąbelekIMAG0749.jpg
pencil.png
 
Hej dziewczyny:)
PAmiętacie mnie jeszcze??? :)
Jakie wasze dzidiolki boskie!!!
Doris.. Twoja Julka jaka śliczna i jaki ma uśmiech!!! Bosskaaa
Ja wam wstawiam mojego Oliwierka..
Ps. Też nie cierpi leżeć na brzuchu! Nawet głowy do góry nie podnosi taki jest zły! Na mnie leżeć lubi... :) ogolnie lubi dużo czasu spędzać na rączkach:) podziwiać swiat itd..:)
 
Andrewa, Dzastina, przystojniaki Wam rosną :)

Trochę mojej Ady, bo się zaniedbujemy z fotkami ;)
2mce.jpg
tylko nie wiem czemu takie niewyraźne tu są :/
 
No śliczne te nasze bąble :-) napatrzeć się nie można :-)
A to Tymek jak się właśnie obudził po 3 godzinach snu :szok::
Zdjęcie-0031.jpgZdjęcie-0033.jpgZdjęcie-0034.jpgZdjęcie-0035.jpgZdjęcie-0036.jpg
Tak się pięknie uśmiecham i chciałem coś Mamie powiedzieć:
Zdjęcie-0040.jpgZdjęcie-0041.jpg
 
Kocham ten wątek!:) Śliczności!!!!!! I w końcu Oliwierek:) I Adusi też daaawno nie było!

Wrzucam parę fotek z wakacji:))
P1090895.jpgP1090909.jpgP1090882.jpgP1090894.jpgP1090915.jpgP1100048.jpgP1100020.jpg
Mój myśliciel:)
P1100008.jpg
P1090994.jpg
A taką oto pogodę mieliśmy (choć w sumie słoneczka też trochę się trafiło, a jeden dzień był nawet upalny!)
P1090874.jpg
 
Ostatnia edycja:
Aestima swietne zdjecia, super wyglada Twoj maz z malym, (mam slabosc do facetow z niemowletami i zawsze sie za nimi ogladam na ulicy, ot takie zboczenie)
 
dzięki:* To specjalnie dla Ciebie jeszcze 2 P1090872.jpgP1100026.jpg
Anapi, ja im tyle pocykałam, że mogłabym w domu wszystkie ściany nimi wytapetować. Bo kocham ten widok po prostu:-)
 
reklama
Do góry