reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zdjecia naszych maluszkow

Gosia72

mam synka :-)
Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
Pozwolilam sobie przeniesc posty ze zdjeciami naszych maluszkow poniewaz za chwile nie bedzie szlo sie do nich dokopac. Zapraszam do wklejania tu pierwszych zdjec maluszkow kaskax25

czesc dziewczyny

dziękuję za wszystkie miłe słowa ;-)

Remy ma żółtaczkę, wygrzewa się, ale to jest nasz najmniejszy problem. Wciąż jest monitorowany, bo płucka jednak wcześniacze. no i z jedzeniem jest kłopot... jak to u wcześniaków... dopóki nie zacznie dobrze jeść i przybierać na wadze - nie dostanę go do pokoju... ale dobra wiadomość jest taka, że już zaczął przybierać. Modlę się, zeby tak się utrzymało. A teraz dwe fotki Remiego.

z całego serca życzę wam, żebyście nie przechodziły tego co ja... i żebyście urodziły zdrowe, donoszone dzieci o czasie!

Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama

azorek84

mama Amelii 2009
Miasto
głogów/edinburgh
Rozwiązania
0
witam sie ponownie:tak::-Dtroche obolala jestem to ciezko usiedziec na pupce przed kompem:baffled:Amelka spokojna daje pospac i tylko karmienie co 2-3 godzinki.tutaj kaza na poczatku dzidzie wybudzac do karmienia zeby sie odruchu ssania nauczyla. nasze szczescie przyszlo na swiat 15.07 o godz 18.51 wiec troszke sie pomeczylam:zawstydzona/y::tak: ale na prawde bylo warto:tak::-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
nie mam na razie czasu zeby was dokladnie poczytac na forum ale z tego co ogarnelam czekacie na zdjecie....znajomi mowia ze do mnie podobnaale ja sie smieje ze jeszcze nie widac dowiemy sie za pare miesiecy kogo bardziej przypomina:-):tak:

Załączniki

Joan83

Fanka BB :)
Miasto
Wałbrzych
Rozwiązania
0
Dziś 20.07.2009 o godzinie 9.55
Urodziła się nasza córcia Magdalena
Waga: 2460g, długość: 50 cm.
Jest zdrowiutka i śliczna.

kaskax25

mama wspaniałej trójki
Rozwiązania
0
No to moze zaczne jednak ja dziewczyny wasze maluszki sa sliczne ze mozna by je zjesc:-DTakie malusie az sie czlowiek odzwyczail od takich istotek, choc ja jestem dosc na biezaco;-)Miranda Jagodka to niezly klopsik mialabys ciezko urodzic naturalnie moze i dobrze ze bylo CC:-D
Majaam Piotrus maluski ale silny jesli was tak szybko wypuscili:tak:
Jakubka sliczny Tomaszek:-)Malusie wszystko :-)
Aneczka toz to prawdziwa krolewna juz widze jak ja rozpuscicie bedzie wielbiona przez wszystki. Pieknie wyglada w sukienusi:-D
Joan sliczna coreczka. To nic ze malusia szybko nadgoni i moze byc calkiem duzym klocuszkiem:-)
Azorek Amelcia cud miod jak wszystkie dziewczyneczki szybko zleci i warkoczyki bedziesz plesc, tez bym chciala:-D
Gosiu Remy tez sliczny, dzielny i silny:-)

No to reszta do dziela walic komplementy!!!Migusiem;-)

aniaso86

mamusia sierpniowa 2009
Miasto
Szczecin- Kopenhaga
Rozwiązania
0
Wiekszość zdjęc komentowałam już tu na głównym albo na nk ;-) ale jedno co chciałam dodać to miranda te zdjęcie jest niesamowite z jednej strony chirurdzy a z drugiej wy z Julcia tacy szczęśliwi normalnie super :tak::tak::tak::tak:

mitemil

spełniona żona i mama
Miasto
Śląsk
Rozwiązania
0
Powstrzymywałam się od komentarzy, bo nie wiedziałam czy wolno :sorry:
Większość moich klientek mówiła, że noworodki to brzydkie się rodzą. Wiecie co?? Głupie te babska!! Przecież te maleństwa są prześliczne. Tak wziąć i schrupać normalnie!!
Jestem tak wzruszona każdym zdjęciem, że nie wiem co napisać. Pustka w głowie...
Ale wiem jedno... Zazdroszcze Wam na maxa (w pozytywnym sensie) i już nie moge się doczekać kolejnych zdjęć i oczywiście swojej małej pociechy... :tak::-)

reklama

Mola1

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Dziewczyny wszystkie dzidzie bez wyjatku sa cudowne... Kazde inne i zarazem piekne. Przeslodkie malentwa:tak:
Tak jak mju powiedziala niesamowite jest to ze przed chwila komentowalysmy brzuszki a teraz juz takie urocze malenstwa:tak:

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
Verita Zdjecia naszych maluszkow - bez komentarzy Dzieci urodzone w lutym 2014 50
Ania_789 Zdjecia naszych grudniowych Maluszkow (USG i nie tylko) Dzieci urodzone w grudniu 2012 186
mgielka2008 zdjecia naszych pociech Dzieci urodzone w sierpniu 2012 1743
Kasiiula Pierwsze zdjecia naszych pociech ...z zewnątrz i od środka ;) Archiwum mam listopadowych 2118
magialenna a moze zdjecia kacikow naszych Malenstw Dzieci urodzone w styczniu 2006r. 22
mic_ani Nasze zdjecia Lipcowe mamusie 2020 18
Kachna26 Wytlumaczenie zdjecia USG Potrzebuję porady 8
Straciatella Terminy wizyt sierpniówek :) + zdjęcia z USG Sierpniowe mamy 2020 40
K Plec dziecka na posdstawie zdjecia USg 14tc Potrzebuję porady 8
pola06 nasze wizyty u lekarza zdjecia USG wyniki badania Dzieci urodzone we wrześniu 2016 184
A Sesja zdjeciowa noworodka w zamian za zdjecia do portfolio Łódź 1
A Zdjecia grudniowych maluszkow Dzieci urodzone w grudniu 2013 111
P Zdjecia maluchow - zapraszam do obejrzenia Łódź 0
G Nasze brzuszki - LISTOPADOWE mamusie , zdjecia! :) Dzieci urodzone w listopadzie 2013 793
Phelania Po drugiej stronie Brzuszka-Zdjecia Kwietniowych Maluszków ***Bez komentarza*** Dzieci urodzone w kwietniu 2013 88
E Wielka promocja - zdjecia dla mam z lodzi i warszawy Ogłoszenia - Łódź 0
E Wielka promocja - zdjecia dla mam z lodzi i warszawy Ogłoszenia - Warszawa 0
LucyLu Lutoweczki sie chwala (zdjecia testow, brzuszkow, dzieci, mezow, plackow, psow etc:-) Dzieci urodzone w lutym 2013 1662
dotka85 Galeria zdjecia nasze testy ciazowe i nasze brzuszki Dzieci urodzone w styczniu 2013 691
Kinga28 Galeria zdjecia nasze testy ciazowe i nasze brzuszki Dzieci urodzone w grudniu 2012 899
T Jak rosną nasze maleństwa? (wszystkie zdjecia,usg itd.) Dzieci urodzone w lutym 2012 427
edyta01 Nasze wizyty i zdjecia usg Archiwum październik 2011 3770
M Wizyty u gina i zdjecia USG maluszków :) Archiwum wrzesień 2011 2955
poziomki Krągłości i okrągłości majówek 2011-zdjecia i waga Archiwum mam majowych'11 4356
sasanka.1 Chrzciny- przydatne informacje,porady-menu- zdjecia - BEZ KOMENTARZA Dzieci urodzone w lipcu 2010 66
Elzu Jak zrobic zdjecia rosnacemu brzuszkowi? Galeria brzuszków 27
kasia.883 Wrzesian 2008-zdjecia maluchow:) Dzieci urodzone we wrześniu 2008 129
A Nasze Brzucholki i zdjecia styczniowych maluchów Dzieci urodzone w styczniu 2009 112
katarzyna-joanna zdjecia ślubne :) Zapiski archiwalne 11
Domiska zdjecia Ash i rodzinki Dzieci urodzone w sierpniu 2006r. 5
zielona.wampirzyca kto robil zdjecia usg3d w invicta gdansk??? Galeria brzuszków 19
Kunda Zdjecia Dzieci urodzone w listopadzie 2005 5
aga31 zdjecia sierpniowych maluszków Dzieci urodzone w sierpniu 2006r. 5
wiki.25 Nasze dzidziulki(zdjecia USG) Dzieci urodzone w kwietniu 2007 130
marzena9 zdjecia z porodow Dzieci urodzone w czerwcu 2006r. 21
anusiakanusia RAPORT PORODOWY I ZDJECIA MALENSTW- bez komentarzy prosze Dzieci urodzone w styczniu 2006r. 100
Agatatje Zdjecia nasze :))) Dzieci urodzone w czerwcu 2006r. 221
Bedemama! Galeria naszych maluszkow Kwietniowe mamusie 2020 63
Kazumi Wyprawka dla naszych Maluszków Lipcowe mamusie 2020 72
M Zdjęcia pierwszego USG naszych Maluszków :) Pokażmy je tu na forum Ciąża, poród, połóg 10
P Imiona naszych pociech Majowe mamy 2020 20
P Daty naszych porodów Majowe mamy 2020 44
Anita1990 Marcówki wizytują - czyli co słychać u naszych fasolek:) Marcowe mamy 2020 18
Silje1008 Wyprawka dla Naszych maluchów:) czyli co polecamy :) Czerwcowe mamy 2019 59
Pianistka1991 Płeć naszych Bąbelków :) Czerwcowe mamy 2019 40
Joannaa24 Imiona dla naszych maluszków Kwietniowe mamy 2019 234
aga6 Imiona dla naszych pociech ;-) Grudniowe mamy 2018 155
basia89 Zdjęcia naszych ciążowych brzuszków Majowe mamy 2018 41
Renfrii Po co medycynie świeże łożysko i pępowina naszych dzieci? Lipcowe mamy 2018 4
W Filmiki naszych dzieci Rozwój i zabawy 2