reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia naszych maluszków

reklama
witaj fajny twój synuś ja juz nie moge sie doczekac kiedy moja ninia będzie miała 5 miechów. pewnie szybko ci ten czas zleciał co?
 
just20sto pisze:
witaj   fajny twój synuś   ja juz nie moge sie doczekac kiedy moja ninia będzie miała 5 miechów. pewnie szybko ci ten czas zleciał co?
oj szybciutko szybciutko :) ale nie ma co sie spieszyć. Ciesz sie każdą chwilą z malutką bo każda jest piękna. Potem to już trzeba uważać żeby maleństwo nie spadło z kanapy albo sobie głowy nie rozbiło o szczebelki w łóżeczku lub o stół na podłodze :laugh: Ale warto warto bo każda chwila z dzieckiem jest szczególna
 
Jioasia-mam sliczna córeczkę. Ja urodziłam 30.01.br Julcię.Podpowoiedz jak sie taka strone tworzy.Sama pochwliłabym sie córcia, ale nie potrafie jej zdjęcia wkleić-pomóż.
Pozdraiwam ciepło!!!!!!!!!!!!!!!! :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*
 
reklama
Tomcio Paluszek? Calineczka? Okaze sie w Listopadzie ale tatuś nie może sie doczekać i musi sie pochwalic swoim dziełem  :D



Ta mała jasna plamka w ciemnej plamce to mój Bobas :laugh:
 
Do góry