reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia naszych maluszków

słowiczek

mama pisklaczków
Dołączył(a)
18 Październik 2004
Postów
6 072
Miasto
piękna okolica Poznania
Oto mój Gabiszonek.
bc3df9735158324d928dfff2ef41ce53-725493.jpg
    zawsze uśmiechnięta       
                            tu na spacerku   
1d07236a2574cb11386d282cb7aff837-725492.jpg

438dbc92a06a2c7e639a6b506446b1f9-725491.jpg
   a tu przed kąpielą.
 
reklama
Chwalcie się dziewczyny swoimi dzieciaczkami, nie ich zdjęcia nie leżą gdzieś po kątach, dajcie popatrzeć innym. Bo coś tu pustawo narazie.
pozdrowionka
 
Słowiczku! już wcześniej chciałam Ci napisać, tylko Filip mi nie dał , bo się obudził, że Gabrysia śliczna i taka uśmiechnięta, widać, że zadowolona z życia :)
 
No ładnie, a Filip taki zapóźniony, dziś mu stuknął roczek a jeszcze nie siedział za kierownicą, muszę pogonić tatusia... :laugh:
 
reklama
Blaszako, Twoją córcię to sobie oglądam przy okazji Twoich wątków, a jakże.
Sahell - Twój też niezły przystojniak, Filip w jego wieku ważył identycznie, tylko że tak ładnie nie spał ;)

pozdrowionka dla Was i dzieciaczków

aha, a pochwalę się - Filip dzisiaj skończył roczek!

nikita
 
Do góry