reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia naszych rosnących brzuszków :-)

marcia331

Fanka BB :)
Dołączył(a)
13 Grudzień 2011
Postów
5 749
Miasto
woj. łódzkie
Ponieważ nikt się nie rwie do założenia tego tematu to postanowiłam ja to zrobić. Mam nadzieję że inne mamuśki pójdą w moje ślady i zaczną tu pokazywać swoje pięknie rosnące brzuszki.
A to mój w 6t5d ciąży :-)
DSC_0372[1].jpgDSC_0374[1].jpg
 

Załączniki

  • DSC_0372[1].jpg
    DSC_0372[1].jpg
    15,4 KB · Wyświetleń: 512
  • DSC_0374[1].jpg
    DSC_0374[1].jpg
    15,5 KB · Wyświetleń: 475
reklama
marcia, jakbym była taka szczuplutka jak Ty, to tez bym może wstawiła ;D
Pięknie, myślę, że to fajny pomysł żeby później porównywać jak dzidzia rosła :)
 
Marcia, ale super ;-) Ale jesteś szczuplutka, mi po ciąży sprzed 4 lat został brzuszek niestety. Ale obiecuję dodać zdjęcie, bo sama będę fotografować brzuszka i nawet planuję sesję brzuszkową sobie zrobić - zawsze o tym marzyłam, a z córcią jakoś nie było okazji....
 
Heja, ja wstawie zdjecie wieczorem, nie nie wieczorem, bo laptop mi sie zepsul, jutro wstawie, bo zrobie dzis w domu i w pracy wstawie.
Ale Ty Marcia szczuplutka jestes!
 
Nie no dziewczyny nie przesadzajcie!!! Tu nie chodzi o to żeby się chwalić jakie jesteśmy szczupłe lub wstydzić że nie jesteśmy tylko o to żeby nasze rosnące brzuszki pokazać!!!! Ja to się nie mam jeszcze czym chwalić, bo nic po mnie nie widać, więc w sumie nie powinnam tych zdjęć pokazywać. Jeśli u Was coś już widać to wstawiajcie!!!!!! Nikt tu nie będzie oceniał naszych fałdek!!!! A rosnące brzuszki są takie piękne że wszystko inne jest mało ważne! Także odwagi dziewczyny!!!! Czekam na fotki.
 
Marcia ma rację :) fajnie potem patrzeć na brzuszki, to jedyny czas, gdy nie musimy sie fałdkami przejmować ani wielkością hahaha
ja robię foty co tydzień, tutaj małe porównanie 6-8tc, ale schudłam 1,5 kg przez mdłości, a coś tam chyba widać :p
To na zachetę dla reszty :happy2:
brzuszki-8.jpg
 

Załączniki

  • brzuszki-8.jpg
    brzuszki-8.jpg
    22,8 KB · Wyświetleń: 430
Polisia - już coś zaczyna być widać.... :-) A ja mam brzuchol taki, jakbym była w piątym miesiącu ciąży. A ważę 2 kg mniej, niż przed zajściem... Tylko brzuch mi wypchało...
 
reklama
Polisia super porownanie. Oczywiscie ze juz cos widac. Az mnie zmobilizowalas i jutro tez strzele fotke. No to ktora nastepna odwazna???? Misiarska pokazuj nam ten swoj blizniaczy brzuchol!!!!
 
Do góry