reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia naszych Skarbów :)

Iwona ekstra fotka :-D

Moniqsan malutka fajniutka, a pozycja do spania nie spotykana :-D

jolu a dziewczynki po prostu miodzio

przepraszam, że nie odpisze każdej teraz bede starała sie zaglądać na bierząco :tak:
A to mój skarb:
4.JPG


1.JPG


2.JPG


3.JPG


7.JPG
8.JPG


6.JPG
5.JPG
 
reklama
Że cooooooooooo proszę?????????????????????????? :szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok:

kasica!!! chyba nie chcesz nam powiedzieć że ta dwuletnia duża dziewczynka to Twoja córeczka ??????????? :szok::szok::szok::szok::szok::szok:

Dawno nie byłam w takim szoku:szok::szok::szok:

No i stwierdzam jedno: Nie znam się na dzieciach
 
Kasica - ależ Ty masz piękną córeczkę :tak::-)
a jakie Roksanka ma śliczniutkie włoski - no cudo po prostu!!!
 
Kasica...dziekuje kochana......:-)
a Twoja Roksanka jest poprostu suuuper...a te wloski ..no i bardzo sie zmienila....na buzce sie wyciagnela...wloski tez jej sciemnialy....:tak::tak::tak:....
Jest sliczna......:tak::tak::tak::tak:
 
Dzięki za miłe komentarze co do Roksany ;-):-D

moniqsan
ta dziewczynka na zdjęciu ma tylko 8 miesięcy z hakiem, ale zgodzę się wygląda na starszą ;-)

florencja to prawda włosy to ma.... już gumki poszły w ruch

tikanis miny to ona od małego strzela takie że można paść ze śmiechu jak coś to sporo ich jest na nk

aga, paula dzięki

Jolu pewnie jak przyjdzie lato i słońce to znowu jej zjaśnieją
 
Nadrabiam od strony 170:sorry2: po kolei wiec czasem podwójnie:
Kasiu-Fiilipek rozkoszny.W kapeluszu prawdziwy kowboj. Tylko żeby ci na Dziki Zachód nie uciekł:-D
Barmanko-Jestem szatynką aktualnie przefarbowana na blond,ale już niedługo:dry:
Okruszku-Tymek śliczny przypomina mi Kubusia Tikaniska
Moniq-Lila jak zwykle trzyma klasę;-) forumowa elegantka.A jak smakował kremik:-D
Barmanko"2"-Ale Marcelek wydoroślał:szok::szok::szok:.W garniturze to już poważny mężczyzna.Bardzo podobają mi sie wasze "chrzcielne" zdjęcia.
Roxy-Ale Nadia jest duża:szok:.Patrząc na jej zdjęcia to jakbym Filipa widziała,główny cel:stać-łazić-stać-łazić...wrrrrr
Nino2003-Julek też sporo urósł.Ostatnie zdjęcie mnie rozbawiło:-D:-D:-D
Jolu-Panienki AA jak zawsze całe w usmiechach.Uwielbiam je oglądać.
Moniq"2"-Pierwsze zdjęcie śpiącej Lili znajome:sorry2:.To z kotem wrzuciłabym sobie na pulpit;-)-jest bombowe.
Iwona100na-Obłędne masz dziecko:-D:-D:-D
Kasica-Ile ona ma włosów:szok::szok::szok: Śliczna z niej dziewczynka i wygląda na o wiele starszą.
 
reklama
Moniqsan....Lilianka ślicznie wyglada po przebudzeniu,no i te włoski...słodka:tak:

Iwona....Michałek jest słodkim chłopczykiem...i niezły aparat z Niego,zasmakowała mu łyżeczka:tak:

Kasica...normalnie jestem w szoku,jaka masz dużą córeczke....ale to nic jaka Ona jest śliczna:tak: a co do włosków to po prostu brakło mi słów...cudowne:tak:
 
Do góry