reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia naszych Skarbów :)

mmatysia-super fotki dzieciaki zadowolone ,ciepluto sloneczko anie snieg i zimno brrr

ja tez skomentuje fotke zgrabniutka jestes i ty 2 dzieci urodzilas....nie widac tego
 
reklama
Roxy,Kasico,Moniq,M&m's,Kasiu,Tikanis,Martalis,-Dziękuję za komplementy.Dziwnie się czuję jak ktoś mnie chwali:sorry2:.Nie wrzuciłam tego zdj po to byście mnie podziwiały, chciałam Wam przybliżyć to jak spędzaliśmy czas.Nic nie zwiedzaliśmy więc mamy dużo właśnie takich fotek.
Specjalnie dla Moniq:
 

Załączniki

  • 2 [MiniFoto].jpg
    2 [MiniFoto].jpg
    37,5 KB · Wyświetleń: 73
  • 3 [MiniFoto].jpg
    3 [MiniFoto].jpg
    17,8 KB · Wyświetleń: 56
  • 4 [MiniFoto].jpg
    4 [MiniFoto].jpg
    38,9 KB · Wyświetleń: 57
  • 5 [MiniFoto].jpg
    5 [MiniFoto].jpg
    15,6 KB · Wyświetleń: 55
  • 6 [MiniFoto].jpg
    6 [MiniFoto].jpg
    17,5 KB · Wyświetleń: 52
  • 7 [MiniFoto].jpg
    7 [MiniFoto].jpg
    22,9 KB · Wyświetleń: 64
  • 8 [MiniFoto].jpg
    8 [MiniFoto].jpg
    19,8 KB · Wyświetleń: 47
...a na koniec dla ochłody drogi w poniedziałkowy poranek:
 

Załączniki

  • 9 [MiniFoto].jpg
    9 [MiniFoto].jpg
    18,7 KB · Wyświetleń: 43
  • 10 [MiniFoto].jpg
    10 [MiniFoto].jpg
    19,1 KB · Wyświetleń: 44
Kasica a co do twoich foteczek to sa niesamowite:-) alez ona duza, i wygralam zaklad z m dawal jej spokojnie 2 latka albo i wyzej:-) buziaczki dla Was
 
Kasica a co do twoich foteczek to sa niesamowite:-) alez ona duza, i wygralam zaklad z m dawal jej spokojnie 2 latka albo i wyzej:-) buziaczki dla Was

To na razie mój M przebija wszystkich, powiedział że "ta dziewczynka ma ze 3 lata" :-D:-D:-D

elu, dzięki

mmatysia .... cód miód !!! Ale ta powódź :szok::szok::szok: Nawet o niej nie słyszałam :no: Dopiero sobie poszukałam info o niej w necie i poczytałam. No szok. Mieliście trochę pecha :sorry2: Ale foty świetne! I Fifi jak się zmienił, widać że dorośleje :tak:

No i nie zwiedzaliście, ale gdzieś jednak poza hotel wybywaliście ... ten snorkeling, widzę chyba też jakaś wycieczka na pustynię?
 
Ostatnia edycja:
Mamamatysia - WOOOOOOOOOOOOOOOOOWWWWWWWWWW:-):-):-)!!! Super foteczki!!! No i dzięki Tobie poczułam słoneczko na twarzy:tak::-):-)
Fifiś na plaży bosski, wujostwo baardzo ciekawe, Mati to juz mega przystojniak, a Ty... Kobieto - Ty masz kompleksy ?? - pieknie wygladasz!!! Figurka rewelacja (nastki mogą Ci jej zazdrościć!!):tak:
 
reklama
Aha, no to wszystko jasne ... Skoro ona w październiku wyglądała jak roczniak :errr::oo::confused:
Niezła jest.
kasica? A masz jakieś zdjęcie (zapewne masz) tuż po porodzie? Jakie ona miała te włosy. Toż to jakiś szok jest! Moja Lili też urodziła się z włoskami i też dość długimi, nigdy jej się nie wytarły, no ale gdzie jej do takiej czupryny!!! :szok:
Ona nawet z tą pizzą nie wygląda dziwnie.
A teraz to spokojnie możesz jej dać w rękę pieczone udko, nikt się nie zdziwi :tak:
Fenomenalne to Twoje dziecko :-)
 
Do góry