reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Postępy naszych dzieci :)

Gabrysia 4 miesiące:
- bawi się świadomie nóżkami i zjada stópki - cudowny widok :-)
- przekłada zabawki z rączki do rączki,
- gdy upadnie jej grzechotka przekręca się na boczek i sama podnosi,
- przekręca się z plecków na brzuszek i odwrotnie,
- prześmiesznie gaworzy, śmieje się na głos, piszczy i gada p o swojemu,
- oczywiście próbuje sama siadać, a jak j ej nie pozwolę to ryczy :-)
- rozchlapuje całą zawartość wanienki w trakcie kąpieli z radości,
- robi kupy ważące chyba więcej niż ona sama :-)
To po krótce tyle :-)
 
reklama
hej dziewczyny
moja mala ma 4 miesiace i wklada stopke do buzi smieje sie i ladnie glowke podnosi i na raminkach tez bawi sie zabawkami na brzuchu itd.ale wlasciwie nie obraca sie z brzucha na plecy ani na odwrot okreca sie wokol wlasnej osi na bok z plecow......lubi siadac i stac nawet wtedy jest najszczesliwsza choc nie wiem jakby plakala to jak sie ja potawi odrazu sie smieje ale nie obraca sie z brzucha na plecy......:no:trcohe sie martwie czy mam zaczac cwiczyc jakos ????kiedys sie obroicila kilka raz\y ale to bylo dawno teraz juz nic.......a daje jej mozliwosc do cwiczenia....hmmmmmm
POMOZCIE PROSZE
 
Dziewczyny a moja mala nie obraca sie z brzuszka na plecy ani odwrotnie,nozek tez jeszcze do buzi nie bierze,nie wiem czy mam sie juz martwic? Co myslicie?
 
Krzysio 4miesiace i tydzien tez jeszcze nie obraca sie z pleckow na brzuszek ani odwrotnie ale sie nie martwie bo widze, ze probuje
- je wszystko czego sie dotknie, najchetniej jadlby telefon komorkowy, ktorego mu nie wolno... Sam chwyta, podnosi i wklada do buzi
- duzo gaworzy
- probuje siadac
- a co najlepsze polraczkuje, pupka w gorze, raczki jeszcze w dole ale przesuwa sie do przodu :-) a takze potrafi poruszac sie wokol wlasnej osi (w kolko) :szok:. Zastanawiam sie czy to nie za szybko by dziecko zaczynalo raczkowac zanim zacznie siadac...
 
Oliverek :
-przewraca się z brzuszka na plecki i odwrotnie (jak ma dobry humor i chce się bawić na macie:-D)
- chwyta grzechotki i przekłada z raczki do raczki
- przestał gaworzyć, teraz piszczy
- próbuje siadać
 
reklama
Do góry