reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Postępy naszych dzieci :)

Kubusiowa_mamo-Ortopeda powiedział nam,że lepiej na siłę dzidzi nie podciągać a jeśli już to tylko parę razy i trzymać nie za rączki tylko za nadgarstki:happy:.
 
reklama
Kubusiowa_mamo przy podciaganiu nie trzymamy za dlonie tylko za okolice powyzej nadgarstkow, najlepiej za przedramie. Jesli dziecko samo zacznie wykazywac checi podciagania stopniowo przechodziny na chwyt za dlonie
 
Powiedzcie mi jak ćwiczycie podciąganie do siadu, tzn za którą część rączki trzymacie, zeby nie uszkodzić maleństwa?
ja zaczełam to robić dopiero jak pediatra mi pokazała ze już można z tym ze maluch musi sam próbować się podciągać . W innym przypadku należy jeszcze poczekać az zacznie to robić...nie ciągnąć na siłę :tak:
 
kubusiowa_mamo Kubuś liczy pewnie ile już w życiu mleka zjadł i kiedy będzie taki duży jak tata;-) Mati też coś tam ra****e... Myślę, że odlicza dni do czasu aż na nóżki stanie i będzie mógł szybciej uciekać przed mamą;-) na razie pełzając przemierza łóżko rodziców wzdłuż i wszerz:tak:
 
Rachować:
ja ra****e
ty ra****esz
on ra****e
my rachyjemy
wy ra****ecie
oni ra****ą

Sorrki, to nie w temacie ale mnie rozbawiły te gwazdki które wyskakują:-D
 
Mam propozycje zeby zawsze na poczatku pisac wiek dziecka bo moja Zofija jest z 30 maja wiec czasami młodsza o cały miesiac od niektórych Maleństw i duuuuzo jej brakuje i Mama niepotrzebnie ją tresuje;-)

Saro - nie ra**** tyle :-) bo gwiazadek zabraknie
 
madzia suwaczki pokazuja wiek zgodnie z data urodzenia a nie data postu wiec jak ktos by teraz czytal watek od poczatku to po suwaczku widac ze dziecko ma np 3 miesiace a w dniu pisania postu miał np 1,5 mies a chyba nikomu sie liczyc nie chce ;-) wiec jak najbardziej jestem za zeby pisac wiek dziecka :tak:
 
reklama
Do góry