reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia Rosnących Brzuszków

reklama
Dziekuje bardzo za komplementy:zawstydzona/y:A teraz wkleje zlepek od początku,musze usunąc z kompa w pracy wiec wklejam tu zeby nie stracic:-p
12,16,20,23 i 28 tydz.brzucholka.Niezłe zamiany:szok::-p
 
Kira super kolekcja!!Chyba tez taka sobie zrobie

Viviana bardzo ladnie wgladasz, tylko jakas smutna mi sie wydajesz:sorry2:, choc mnie jak rodzina na zdjeciach w ciazy widziala, to taz mowila ze spowaznialam, cos w tym musi byc:confused:
 
Ależ laska z ciebie Viviana - szczuplutka jesteś :tak:. Bardzo fajnie wyglądasz z brzuszkiem. Bardzo ładny komplecik masz. Ja tak zawsze o ubraniach, bo lubię oglądać ładne ciuszki, a jak jeszcze tak ładnie na kimś leżą, to już w ogóle :-)
 
Zobaczcie kobitki jak mi brzuch wysadzilo, jeszcze jakies 2,3 tygodnie temu byl o wiele mniejszy, powieksza sie teraz w blyskawicznym tempie

A potem tez sobie zrobie taka kolekcje Kira

34 tygodnie
34Woche.jpg
 
Ola swietnie wyglądasz i szczuplutka mama z Ciebie a brzusio przesliczny to tak jak u mnie dopiero nie dawno zaczął sobie rosnąć:-D
 
reklama
MROZIK OLA śliczne brzuszki. To niesprawiedliwe: my z MROZIK męczymy się już od kwietnia ( po 100cm) a u OLI hop i na koniec wyskoczył.Dziewczyny jak robicie pedicure? Ja jestem skręcioch i u kosmetyczki nie wysiedzę:crazy:
 
Do góry