reklama

Zdrowe odżywianie! Temat wspólny...

Temat na forum 'Diety, diety' rozpoczęty przez margaretka80, 26 Styczeń 2010.

1. margaretka80

margaretka80 Zaciekawiona BB

Czy któraś próbowała już kiedyś jakiś zdrowych prezkąsek? Zawsze zanim coś dam malutkiej 4 razy czytam o produkcie zeby upewnić sie czy nadaje się dla mojej myszki:) Chodzi mi konkretnie o wafle ryżowe, tylko nie te wielkie tylko małe, dla dziecka, Probowała już któraś z Was takiego wafelka? Oczywiście na ich tronie milutkie.pl zachwalają produkt ale czy któraś miała z nim coś do czyanienia, bo nawet chyba fajny pomysł zamiast słodkości:) Czekam na odpowiedzi:)

Ostatnia edycja: 28 Styczeń 2010
  2. Justa_82

Justa_82 Mamuśka x3

Hej.

Może tu znajdziesz odpowiedz : patrzcojesz.pl

Za to czytałam co nie co o ryżu preparowanym.:tak: Mimo , że ma dużo węgla to można go dodac np. do jogurtu - w ten sposób wydaje nam się , że zjadamy objetościowo większy posiłek.

Poza tym to lepsza przegryzka niż chipsy.:tak:

Można z niego zrobić sałatkę : ryż preparowany, puszka tuńczyka w sosie własnym, kukurydza z puszki, mała cebula, 3-4 ogórki kiszone, łyżka majonezu, pieprz i sól. Pychota!:tak:

popatrz co znalazłam : Wafle ryżowe niewiedza ludzi: . - Odżywianie :shocked2::shocked2::nerd::nerd::nerd::eek::eek::oo::oo::unsure::unsure:

Ostatnia edycja: 28 Styczeń 2010
  3. reklama
  4. margaretka80

hmm w tym pierwszym artykule niezbyt pochwalają takie wafle, no ale ja nie chce aby to był posiłek dla mojej myszki tylko coś do przegryzienia, szczególnie teraz gdy mała ząbkuje ps. dzięki za linki:)

5. Justa_82

Justa_82 Mamuśka x3

Tez daje swojej małej takie wafle w ramach przekaski.:tak: Bardzo jej smakują.
    Ale po tym artukule mam wątpliwości. :dry:

Gdy zaczynała ząbkować wafle okazały się superowe.:tak:Po pierwsze masowały dziąsła, po drugie ślinę wchłaniały.

I pomyśleć, że to miało być zdrowe.:dry:

6. aga-pik

aga-pik szczęśliwa mama..

Witajcie.
    Wczoraj zakupiłam parowar,dopiero co zapoznaje się z nowym sposobem gotowania.Wiem że takie odżywianie to cudo dla naszej rodziny :tak:dużo witamin,lekkość posiłków, piękne jest to, że nastawia się obiad i wraca dopiero jak parowar skończy pracę, nic się nie przypala, nie kipi,to wszysto skusiło mnie do zakupu tego urządzenia :-).Chciałbym żeby ten wątek był rozmowami o tym urządzeniu i o daniach jakie wykonujecie w parowarze,a dla tych którzy jeszcze o nie mają parowara może ten temat skusi do zakupu tego urządzenia,a w szczególności mamusie które karmią piersią i muszą trzymać dietkę;-)

7. aga-pik

aga-pik szczęśliwa mama..

widzę że kilka osób przeglądało wątek i jest zainteresowanie ale nikt się nie wypowiada:-(

8. iwon3004

iwon3004 lipcowa mamuśka 09

Wątek "Zdrowe Zakąski..." i "Parowar" zostały połączone w jeden główny. :-)

9. margaretka80

W tym artykule ukazują bardzo negatywnie wafle , ale u nas nie zastępują one posiłku a są jedynie przekąską. Spróbowałam i zdają egzamin. Rewelacyjne za ząbkowanie

10. reklama
  11. margaretka80

Jak któraś z mam byłaby zainteresowana, to jeśli wstąpi sie do och programu ambasadorek, opisany jest na stronie, to dostanie się podobno cały zestaw ich produktów, Jak dostanę to się odezwę:)Pozdrawiam
    Ps. czy któraś brała kiedyś udzieł w takich programach? moja koleżana zapisała się do jakiegoś i cojakiś czas otrzymuje pieluchy, kosmetyki czy inne przydasie:0 zobaczymy jak tu się spiszą;)

12. Anna30kraków

Anna30kraków Początkująca w BB

Wafle ryżowe uważam, że są ok, ale nie zaspokajają niestety głodu. Moja taka przekąską jest kisiel gorący instant. Dodaje do niego musli i jeszcze słodzę słodzikiem i trochę ociepla brzuch-a co za tym idzie trochę oszukuje nasz brzuch uczuciem sytości.:biggrin2:

Poleć forum