reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdrowe odżywianie! Temat wspólny...

margaretka80

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
11 Styczeń 2010
Postów
39
Czy któraś próbowała już kiedyś jakiś zdrowych prezkąsek? Zawsze zanim coś dam malutkiej 4 razy czytam o produkcie zeby upewnić sie czy nadaje się dla mojej myszki:) Chodzi mi konkretnie o wafle ryżowe, tylko nie te wielkie tylko małe, dla dziecka, Probowała już któraś z Was takiego wafelka? Oczywiście na ich tronie milutkie.pl zachwalają produkt ale czy któraś miała z nim coś do czyanienia, bo nawet chyba fajny pomysł zamiast słodkości:) Czekam na odpowiedzi:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej.

Może tu znajdziesz odpowiedz : patrzcojesz.pl

Za to czytałam co nie co o ryżu preparowanym.:tak: Mimo , że ma dużo węgla to można go dodac np. do jogurtu - w ten sposób wydaje nam się , że zjadamy objetościowo większy posiłek.

Poza tym to lepsza przegryzka niż chipsy.:tak:

Można z niego zrobić sałatkę : ryż preparowany, puszka tuńczyka w sosie własnym, kukurydza z puszki, mała cebula, 3-4 ogórki kiszone, łyżka majonezu, pieprz i sól. Pychota!:tak:


popatrz co znalazłam : Wafle ryżowe niewiedza ludzi: . - Odżywianie :shocked2::shocked2::nerd::nerd::nerd::eek::eek::oo::oo::unsure::unsure:
 
Ostatnia edycja:
hmm w tym pierwszym artykule niezbyt pochwalają takie wafle, no ale ja nie chce aby to był posiłek dla mojej myszki tylko coś do przegryzienia, szczególnie teraz gdy mała ząbkuje ps. dzięki za linki:)
 
Tez daje swojej małej takie wafle w ramach przekaski.:tak: Bardzo jej smakują.
Ale po tym artukule mam wątpliwości. :dry:

Gdy zaczynała ząbkować wafle okazały się superowe.:tak:Po pierwsze masowały dziąsła, po drugie ślinę wchłaniały.

I pomyśleć, że to miało być zdrowe.:dry:
 
Witajcie.
Wczoraj zakupiłam parowar,dopiero co zapoznaje się z nowym sposobem gotowania.Wiem że takie odżywianie to cudo dla naszej rodziny :tak:dużo witamin,lekkość posiłków, piękne jest to, że nastawia się obiad i wraca dopiero jak parowar skończy pracę, nic się nie przypala, nie kipi,to wszysto skusiło mnie do zakupu tego urządzenia :-).Chciałbym żeby ten wątek był rozmowami o tym urządzeniu i o daniach jakie wykonujecie w parowarze,a dla tych którzy jeszcze o nie mają parowara może ten temat skusi do zakupu tego urządzenia,a w szczególności mamusie które karmią piersią i muszą trzymać dietkę;-)
 
widzę że kilka osób przeglądało wątek i jest zainteresowanie ale nikt się nie wypowiada:-(
 
W tym artykule ukazują bardzo negatywnie wafle , ale u nas nie zastępują one posiłku a są jedynie przekąską. Spróbowałam i zdają egzamin. Rewelacyjne za ząbkowanie
 
Jak któraś z mam byłaby zainteresowana, to jeśli wstąpi sie do och programu ambasadorek, opisany jest na stronie, to dostanie się podobno cały zestaw ich produktów, Jak dostanę to się odezwę:)Pozdrawiam
Ps. czy któraś brała kiedyś udzieł w takich programach? moja koleżana zapisała się do jakiegoś i cojakiś czas otrzymuje pieluchy, kosmetyki czy inne przydasie:0 zobaczymy jak tu się spiszą;)
 
reklama
Wafle ryżowe uważam, że są ok, ale nie zaspokajają niestety głodu. Moja taka przekąską jest kisiel gorący instant. Dodaje do niego musli i jeszcze słodzę słodzikiem i trochę ociepla brzuch-a co za tym idzie trochę oszukuje nasz brzuch uczuciem sytości.:biggrin2:
 
Do góry