reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdrowie Naszych Dzieci

Woloszki - trzymaj się.
Ja bym stawiała jednak na to, że Majeczka odchorowuje szczepionkę i niedługo się to skończy. Jak Ingucha dostała wysypki to też myślałam, że to trzydniówka bo wcześniej przez trzy dni miała gorączkę ale lekarka powiedziała, że to stanowczo po szczepionce.
 
reklama
u nas Maja miala trzydniowke jak miala 6 miesiecy, na poczatku Pani doktor myslala ze to grypa zoladkowa bo Maja miala biegunke i bardzo wysoka temperature.. a po trzech dniach pojawila sie wysypka od razu na calym ciele - Pani doktor zmienila djagnoze i powiedziala, ze cos musialo malej zaszkodzic bo przy trzydniowce poza goraczka i wysypka nie ma zadnych innych objawow i w ten sposob sie ja prawidlowo diagnozuje... dlatego tez stawiam na dolegliwosci poszczepienne, jakie by nie byly - oby szybko minely :tak:
 
NO tak ale mozliwe zeby przez tyle dni reagowa po tej szczepionce?
We wtorek mina 2 tyg od szczepienia a w srode 2 tyg jak ma ta biegunke :-(
Caly czas mysle czy jeszcze moze cos jej nie uczula ale odkad pamietam nie dostala nic nowego. A to co dotychczas je to je juz z 2 miesiace jak nie dluzej.
Wiec mi juz rece opadaja, czekam do wtorku. Mam nadzieje ze tam nic nie wyjdzie w tej kupce.
 
też mam nadzieję, że to jednak po szczepionce było.
Wczoraj Jagoda dostała banana. Jak na razie nic, ale poczekam jeszcze kilka dni.

Woloszki - jeszcze mi się kisiel przypomniał do podawania dzieciom.
 
NO wiec dziewczyny jest POPRAWA i to super poprawa, bo dzis Maja zrobila 3 kupki i to normalnej konsystencji i bez sluzu!!!!!!!!!!!!!HURAHURA Mam nadzieje ze to juz na zawsze ta poprawa i to chyba pomogl ten Bactrim, wczesniej juz lekarz mowil ze jak nie pomoze nic to ten bactrim tez jest na biegunki.
Jutro jade odebrac wyniki i do lekrza na wizyte sie zapisac. Jutro zdam relacje co i jak.
 
reklama
Do góry