reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zdrowie naszych maluszków ( kolki i inne dolegliwości)

Olica ja bym zrobiła, jak radzi Mary . ewentualnie może mała dadzą Ci "na przepustkę", a na badanie wrócicie do szpitala. zapytałabym czy jest taka możliwość, bo rozumiem, że ciężko Ci bez córci! i że chciałabyś ją zabrać ze szpitala
 
reklama
W poniedziałek i wtorek.
Ale z tego neurologa w poniedziałek chce zrezygnowac, bo widze, ze ta baba, do której ją przypadkiem zarejestrowałam ma zle opinie i mam już poleconego neurologa ale rejestracja jest od 17 ej.
Jakby wizytę udało się zaklepac na przyszły tydzien to było by super !

CO BYŚCIE ZROBIŁY NA MOIM MIEJSCU ?????
a ja się wyłamię, ja bym zabrala do domu.
 
u nas tez bioderka sprawdzali w szpitalu ale kazali powtórzyc w 4 tygodniu zycia, ale co z tego ze mój maluszek za tydzien bedzie miał 4 tygodnie a z bioderkami jestesmy umówieni dopiero pod koniec grudnia bo nie ma juz miejsc wczesniej....
poza tym tez wszystko w porzadku przybiera a to najwazniejsze.... niestety nadal mamy pepuszek ale juz chyba na ostatnim włosku sie trzyma....
 
O 13 00 odbieram małą ze szpitala.
Byłam tam rano rozmawiac z lekarzami.
Skkoro oni po stwierdzeniu wylewu każa czekac na wizytę neurologa tydzień to ja sobie sama prywatnie załatwie neurologa a dziecko będzie ze mną.

Bo wszystkie inne badania mała ma w porządku i generalnie może wyjść tylko będzie mieć zalecenie stałej kontroli neurologicznej.
Będzie to wypis szpitalny (nie na żądanie).
 
O 13 00 odbieram małą ze szpitala.
Byłam tam rano rozmawiac z lekarzami.
Skkoro oni po stwierdzeniu wylewu każa czekac na wizytę neurologa tydzień to ja sobie sama prywatnie załatwie neurologa a dziecko będzie ze mną.

Bo wszystkie inne badania mała ma w porządku i generalnie może wyjść tylko będzie mieć zalecenie stałej kontroli neurologicznej.
Będzie to wypis szpitalny (nie na żądanie).
no to ok skoro szpitalny nie na żądanie to musi być w porządku
 
Będzie to wypis szpitalny , bo nawet jakby oni dali ją do tego neurologa w szpitalu to i tak by ją wypisali po tej konsultacji z zaleceniem we własnym zakresie stałej opieki neurologicznej....

Cieszę się, że będzie w końcu z rodzicami :-)
Tak całkiem zdrowa to jeszcze nie jestem, ale katar już się naprawdę zminimalizował, kupiłam sobie maseczki, będe myc ręce i mam nadzieję, że już nie prądkuje moje przeziębienie.
 
no to w sumie i tak musiałabyś chodzić do lekarza z małą więc po co ją trzymać niepotrzebnie w szpitalu tyle dni. W szpitalu też mogłoby się coś przyplątać :))
 
reklama
Do góry