reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Żeby było wam łatwiej

gaga

uzależniona
Dołączył(a)
9 Maj 2005
Postów
9 623
Witam ja jestem co prawda lipcowo - sierpniowa, ale pamiętam jak to jest na półmetku, mam nadzieję że moja stronka wam pomoże choć trochę. Co prawda cały czas powstaja na niej nowe wątki i uzupełnienia ale już tam troszkę jest zresztą same zobaczcie. jak macie jakieś sugestie to piszcie.

adres stronki
http://pysiaki.mine.nu/
 
reklama
Witaj Gago fajna stronka widać jak wiele dla was znaczy wasz związek i rodzinka To bardzo miłe :laugh: :laugh:
Ale nie za bardzo rozumiem dlaczego nazwałaś ten wątek żeby nam było łatwiej??
 
Już mówię dlaczego :) Pamiętam jak sama szukałam czegokolwiek na temat wózków, brakowało mi takiej tabeli i strasznie dużo czasu spędziłąm żeby znaleźć chociażby wagę wózka tysiące stronek i artykułów myślę że zebranie tego w tabeli ułatwia sprawę w najbliższym czasie załączę też linki do stronek wózków. Kalendarz ciąży też każdy mówił co innego a ja starałam się to zrobić na podstawie naprawdę dobrej książki, z wyprawką tez miałam problem. Myślę że taka stronka zebrała te najważniejsze i najciekawsze informacje i nie trzeba spędzić wielu godzin na szperaniu po internecie. Dlateo pomyślałam że będzie wam łatwiej. pozdrawiam
 
Przyznaje że zebranie tych wiadomości ułatwi sprawę Wiesz może dlatego że mi jeszcze tak daleko do rozwiązania to nie pomyślałam jeszcze o tym że z wyborem wózków lub wyprawki moga być takie kłopoty :mad: Ja natrazie żyje tylko tym czy malutki mnie dzisiaj kopnie czy nie ;D ;D Więc nie przejmuj się moją opinią ja jestem teraz jak zahipnotyzowana moim maluszkiem ;D ;D
 
oj doskonale cie rozumiem i wierz mi to nie przechodzi:) a dochodzi własnie szukanie mnóstwa rzeczy. pamiętam jak mnie krew zalewała i nie mogłam wybrać wózka było tysiące opinii każda inna i w końcu zaczęłam je zbierać do kupy i coś z tego wyszło. Tak na przyszłość polecam wózeczki Tako :) Już nie mówiąc o tym że każdy co do wyprawki ma inny pomysł, oj to dopiero jest wyzwanie:) zresztą sama zobaczysz, na razie nic się nie przejmuj jeszcze sporo czasu przed Tobą chociaż zleci pewnie tak jak mi. No to rośnijcie zdrowo:)
 
no hej
dokłądnie nie pamiętam:) ale są tylko dwa sposoby któryś musi być dobry:)
na tej stronce gdzie masz ten obrazek klikasz sobie na nim prawym i dajesz właściwości i z kopijujesz link tego obrazka, następnie wklejasz go tak jak suwaczek dodajac


jeśli się nie da to musisz zapisać ten obrazek gdzieś na dysku a potem za pomocą stronki http://www.imageshack.us/
jak wejdziesz na tę stronę klikasz przeglądaj,
wybierasz zdjęcie z komputera które chcesz włożyć postu,
a następnie klikasz host it!.
Na samym dole pojawia Ci się adres Twojego obrazka
i ten adresik kopijusz i wlkejasz jak suwaczek też w nawiasach

któryś ze sposobów musi działać:) powodzonka

 
reklama
Do góry