reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zgaga w ciąży - jakie macie sposoby?

Mnie na chwilę przynosił ulgę rennie. Mleko i migdały tonami mogłam jeść i pić ale efektów nie było. Uroki ciąży :) jedne ciężarne mają zgage inne nie. Mnie też lekarz po jedzeniu nie kazał leżeć, siedzieć ok godzine.
 
reklama
Dzięki dziewczyny za odzew. Przepraszam że tak późno odpisuję ale znów komputer mi szwankował. Chyba znalazłam swój sposób na zgagę, a to był czysty przypadek. Zaczęłam pić kawę zbożową Inkę z mlekiem, przypomniało mi się o tym smaku z dzieciństwa i tak mi zasmakowała że piję codziennie po 3 kubki. I o dziwo, zgaga zniknęła w 3 dniu picia Inki :) Zero zgagi do tej pory, nawet po ostrzejszych potrawach, które jem bardzo rzadko, ale zdarzy się raz na jakiś czas. Byc może to przypadek, ale poczytałam w necie o kawie zbożowej, i okazuje sie że jest mega zdrowa i reguluje układ pokarmowy. Wskazana dla kobiet w ciąży i małych dzieci. Skończyły się też moje zaparcia, więc cos w tym dobroczynnym działaniu kawy Inki jest. Jeden problem zażegnany, ale pojawił się nastepny, dopadło mnie przeziębienie :/ Córka przyniosła ze szkoły i zaraziła wszystkich domowników. narazie kuruję sie naturalnie, ale nie wiem co to będzie jak nie przejdzie...
 
Dzięki dziewczyny za odzew. Przepraszam że tak późno odpisuję ale znów komputer mi szwankował. Chyba znalazłam swój sposób na zgagę, a to był czysty przypadek. Zaczęłam pić kawę zbożową Inkę z mlekiem, przypomniało mi się o tym smaku z dzieciństwa i tak mi zasmakowała że piję codziennie po 3 kubki. I o dziwo, zgaga zniknęła w 3 dniu picia Inki :) Zero zgagi do tej pory, nawet po ostrzejszych potrawach, które jem bardzo rzadko, ale zdarzy się raz na jakiś czas. Byc może to przypadek, ale poczytałam w necie o kawie zbożowej, i okazuje sie że jest mega zdrowa i reguluje układ pokarmowy. Wskazana dla kobiet w ciąży i małych dzieci. Skończyły się też moje zaparcia, więc cos w tym dobroczynnym działaniu kawy Inki jest. Jeden problem zażegnany, ale pojawił się nastepny, dopadło mnie przeziębienie :/ Córka przyniosła ze szkoły i zaraziła wszystkich domowników. narazie kuruję sie naturalnie, ale nie wiem co to będzie jak nie przejdzie...

z deszczu pod rynne ;)
 
No dosłownie... Dopiero 2 dni temu mi przeszła angina, a dziś już mam jelitówkę,ja chyba oszaleję, ciągle coś od początku ciąży Tak chciałam się tylko pożalić...
 
No dosłownie... Dopiero 2 dni temu mi przeszła angina, a dziś już mam jelitówkę,ja chyba oszaleję, ciągle coś od początku ciąży Tak chciałam się tylko pożalić...

współczuję bardzo.
Mi się do tej pory tylko raz zdarzyło wymiotować - zatrułam sie jakimś jedzeniem i to wspominam bardzo nie dobrze. A tu jelitówka to na prawde nic przyjemnego ;/
 
reklama
No i niestety musiałam sobie wezwać pogotowie bo tak okropnie się czułam. Dostałam kroplówkę i narazie jest w miarę. Na sor mnie nie zabrali bo musiałabym jechać na zakaźny a tam bym się jeszcze bardziej pozarażała. Mam nadzieję że jutro będzie lepiej...
 
Do góry