reklama

Zgaga

Temat na forum 'Dzieci urodzone we wrześniu 2006' rozpoczęty przez Margolis, 19 Kwiecień 2006.

1. Margolis

Margolis Wrześniowe mamy'06

Macie jużbo ja czasami wieczorem. na razie pomaga mi kubek mleka a lekarz powiedział, że w razie czeko mogę łyknąc Renie albo Malox. Za to powiedział, żeby nie jeść migdałów. Jak ktoś ma jakieś rady na to okropieństwo to proszę...

2. mycha12

mycha12 Wrześniowe mamy'06

Ponoć Malox pomaga!

3. reklama
  4. adasia

adasia Wrześniowe mamy'06

Margolis niestety ja nigdy nie miałam zgagi , nawet w ciąży i nie wiem co pomaga i co wolno Ci brać

5. edi

edi mamusia Wojtusia

Nie wiem dlaczego odradził lekarz migdały, bo one chyba nie są jakieś "chore" ;D
    Mnie w poprzedniej ciązy pomagało mleko i na tym poprzestałam,a migdały nie pomagały ;)

6. kanga_aga

kanga_aga Fanka BB :)

ja mam brać rennie ale mi niespecjalnie pomaga.. za to mleko owszem.

7. Margolis

Mówił, że migdały zawierają kwas pruski - chyba?? - i duże ilości mogą być szkodliwe dla maluchów i dal mnie to samo dotyczy śliwek suszonych z pestkami.

8. edi

edi mamusia Wojtusia

No chyba ,że kwas ;D pruski ;)

9. mamaoska

mamaoska Wrześniowe mamy'06

Niestety na zgage w ciąży nic na stałe nie pomaga.Owszem Reni bardzo był mi pomocny i mleko ale na pare godzin.
    Niby wystrzegać się smaż., słodkiego itp, a guzik prawda i tak pali.
    Jak byłam z Martyną to miałam straszną zgage,najgorsze odczucie w całej ciąży i tylko jak ją urodziłam to byłam w siódmym niebie, że palenie znikneło! ;D

10. reklama
  11. Aga_Mazury

Aga_Mazury Wrześniowe mamy'06

margolis Ty mnie nie strasz tymi migdałami bo ja je jadłam na nudności....gdzieś przeczytałam w mądrych książkach....nie pomagały, ale podgryzałam....a teraz mnie nastraszyłaś...

a co do zgagi...to chyba jak narazie jedyna "przyjemność" która mnie omija (odpukać)

12. Margolis

Aga! No nie wiem tak mi powiedział lekarz a z drugiej strony teraz w jakiejś gazecie dla ciężarnych czytałam żeby podgryzać migdały w razie czego. bardziej jednak wierzę lekarzowi....

Poleć forum