reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Nacięcie krocza, czy cesarskie cięcie - oba zabiegi pozostawiają blizny. Czy ktoś ci powiedział w jaki sposób o nie zadbać, żeby po wygojeniu nie sprawiały ci dyskomfortu? Fizjoterapeutka Agata Skoworodko opowiada , czym są blizny, jak wygląda proces gojenia i jak możemy sobie pomóc, żeby je uelastycznić. Obejrzyj wywiad i podziel się swoim doświadczniem.

A teraz coś totalnie babyboomowego. Jedna z naszych użytkowniczek pisze bardzo kobiecą książkę. Gorąco zapraszam do czytania i komentowania. Pomożesz się jej rozwinąć, podzielisz uwagami, słowami wsparcia? Przeczytaj

reklama

Zgaga

Margolis

Wrześniowe mamy'06
Rozwiązania
0
Macie jużbo ja czasami wieczorem. na razie pomaga mi kubek mleka a lekarz powiedział, że w razie czeko mogę łyknąc Renie albo Malox. Za to powiedział, żeby nie jeść migdałów. Jak ktoś ma jakieś rady na to okropieństwo to proszę...

reklama

adasia

Wrześniowe mamy'06
Rozwiązania
0
Margolis niestety ja nigdy nie miałam zgagi , nawet w ciąży i nie wiem co pomaga i co wolno Ci brać

edi

mamusia Wojtusia
Rozwiązania
0
Nie wiem dlaczego odradził lekarz migdały, bo one chyba nie są jakieś "chore" ;D
Mnie w poprzedniej ciązy pomagało mleko i na tym poprzestałam,a migdały nie pomagały ;)

kanga_aga

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
ja mam brać rennie ale mi niespecjalnie pomaga.. za to mleko owszem.

Margolis

Wrześniowe mamy'06
Rozwiązania
0
edi pisze:
Nie wiem dlaczego odradził lekarz migdały, bo one chyba nie są jakieś "chore" ;D
Mnie w poprzedniej ciązy pomagało mleko i na tym poprzestałam,a migdały nie pomagały ;)
Mówił, że migdały zawierają kwas pruski - chyba?? - i duże ilości mogą być szkodliwe dla maluchów i dal mnie to samo dotyczy śliwek suszonych z pestkami.

mamaoska

Wrześniowe mamy'06
Rozwiązania
0
Niestety na zgage w ciąży nic na stałe nie pomaga.Owszem Reni bardzo był mi pomocny i mleko ale na pare godzin.
Niby wystrzegać się smaż., słodkiego itp, a guzik prawda i tak pali.
Jak byłam z Martyną to miałam straszną zgage,najgorsze odczucie w całej ciąży i tylko jak ją urodziłam to byłam w siódmym niebie, że palenie znikneło! ;D

Aga_Mazury

Wrześniowe mamy'06
Rozwiązania
0
margolis Ty mnie nie strasz tymi migdałami bo ja je jadłam na nudności....gdzieś przeczytałam w mądrych książkach....nie pomagały, ale podgryzałam....a teraz mnie nastraszyłaś...

a co do zgagi...to chyba jak narazie jedyna "przyjemność" która mnie omija (odpukać)

reklama

Margolis

Wrześniowe mamy'06
Rozwiązania
0
Aga! No nie wiem tak mi powiedział lekarz a z drugiej strony teraz w jakiejś gazecie dla ciężarnych czytałam żeby podgryzać migdały w razie czego. bardziej jednak wierzę lekarzowi....

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
T Potrzebuję porady 19
H Potrzebuję porady 17
Zuzu2017 Ciąża, poród, połóg 6
I Potrzebuję porady 15

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Test

Brzuszek dziecka potrzebuje pomocy? Sprawdź Eva/Qu Bambini

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/10/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 23/09/2019

Nowe pytania

Do góry