reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zgrubienie w piersi.

Gość12

Początkująca w BB
Dołączył(a)
8 Marzec 2017
Postów
29
Cześć. Mam do was pytanie mam 18lat i kilka dni temu zaczęła boleć mnie lewa pierś. Myślałam że to chwilowy ból lecz on się nasila do tego zaobserwowałam zaczerwienienie i delikatne opuchnięcie a na konoez złego jakieś zgrubienie. Nie mam pojęcia co to jest. Może ktoś miał coś podobnego albo takiego samego pomóżcie. Tymardziej że ból nie ustępuje jest nawet coraz gorszy. Zapisałam się na wizytę do ginekologa ale niestety mam na 19 sierpnia. Dlatego chciałabym aby ktoś mi pomógł. Z góry dziękuję.
 
reklama
Rozwiązanie
Hej, ja tez wyczulam u siebie guzka w piersi pare lat temu ale nie czulam zadnego bolu. Ginekolog dal mi skierowanie na usg piersi do szpitala. Okazalo sie ze to torbiel. Mialam robiona biopsje (nie bolalo). Potem mialam robic kontrolne usg co pol roku, ale temat zaniedbalam.
Hej, ja tez wyczulam u siebie guzka w piersi pare lat temu ale nie czulam zadnego bolu. Ginekolog dal mi skierowanie na usg piersi do szpitala. Okazalo sie ze to torbiel. Mialam robiona biopsje (nie bolalo). Potem mialam robic kontrolne usg co pol roku, ale temat zaniedbalam.
 
Rozwiązanie
reklama
Do góry