reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zioła

Dołączył(a)
15 Listopad 2020
Postów
11
Hej dziewczyny mam stwierdzone PCOS brak miesiączki od roku czy któras stosowała na to zioła ojca sroki ? Dziękuję za odpowiedź:)
 
reklama
A który zestaw dokładnie? Na zrosty , płodność?? Ja stosowalam i po 6ms odpuscilam nic nie wnoszą ani nie zmieniają. Wyczytałam ostatnio w necie o niepokalanku i dziś zaczynam to stosować;)
 
no ja piłam chyba wszystkie mieszanki i co mogę powiedzieć że pierdolnik taki że owulacja nie do wykrycia testy owulacyjnej cały miesiąc wykazały pozytyw. Nie lepiej Ci jest wziąść np ovarin? Lub niepokalanek?
A masz pcos? Jeśli tak to testy owulacyjne wychodzą fałszywie negatywne właśnie przez pcos.

Ja piłam zioła 2,5 miesiaca i zaszłam w ciążę. Dodatkowo brałam proovulin. Docelowo chciałam uregulować sobie najpierw cykle, myślałam że przez pcos nie zajde ot tak w ciaze, nawet specjalnie na tym nie zależało. Ale stało się i aktualnie mam 16tc.
 
reklama
A masz pcos? Jeśli tak to testy owulacyjne wychodzą fałszywie negatywne właśnie przez pcos.

Ja piłam zioła 2,5 miesiaca i zaszłam w ciążę. Dodatkowo brałam proovulin. Docelowo chciałam uregulować sobie najpierw cykle, myślałam że przez pcos nie zajde ot tak w ciaze, nawet specjalnie na tym nie zależało. Ale stało się i aktualnie mam 16tc.
A miała może Pani takie dziwne bulgotanie w brzuchu ? Ja mam zawsze po wypiciu to normalne? Szukalam na forum ale nie mogę nic znaleźć na ten temat
 
Do góry