reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zle wyniki morfologii :(((

bobas2020

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
17 Luty 2020
Postów
112
Dziewczyny. Jestem załamana😢 w wynikach wyszła mi toksoplazmoza 110 i rubella igg - obecne :( bardzo się boje :( napisałam do lekarza czekam na wizytę .... co myślicie ?to 8 tydzień ciąży ....
 
reklama
Dziewczyny. Jestem załamana😢 w wynikach wyszła mi toksoplazmoza 110 i rubella igg - obecne :( bardzo się boje :( napisałam do lekarza czekam na wizytę .... co myślicie ?to 8 tydzień ciąży ....
Igg dodatnie, a igm?

A ogólnie to myślę, że większość nie powinna dostawać suchych wyników bez komentarza lekarza do wglądu własnego, bo później wychodzi co wychodzi.

Nie znam drugiej części wyników, ale podejrzewam, że tu chodzi o stare zachorowania - przebyte. Różyczka prawie na pewno po szczepieniu. Tokso tez możliwe, ze przechodzilas już jakiś czas temu, dlatego masz przeciwciała. Jeżeli to by było świeże zakażenie (w co wątpię) to dla Twojej informacji - to tez się leczy :)
 
Ostatnia edycja:
To nic. Na 99% byłaś szczepiona, pozostały 1% że przechorowałaś. Tak czy siak to pożądany wynik. Znaczy dobry. :)
Tak to prawda byłam szczepiona :) przepraszam za moja panikę i dziękuje za każda odpowiedz . Wiem, ze wyniki powinny być bezpośrednio u lekarzy dla mnie to by było lepiej . Dziękuje za szybka odpowiedz
 
reklama
reklama
Do góry